W pierwszej połowie każda z drużyn oddała po jednym celnym strzale. Już w 2. min zrobił to Łukasz Zwoliński, ale jego niezłe uderzenie zza pola karnego w podobnie niezłym stylu obronił Bartłomiej Drągowski. Jak się potem okazało, była to najgroźniejsza akcja Pogoni w całym meczu i najpoważniejsza interwencja bramkarza Jagiellonii.

Białostoczanie swoją szansę mieli w 21. min, gdy Konstantin Vassiljev zagrał nad defensywą Pogoni do Fiodora Cernycha, Litwin wbiegł w pole karne, ale jego uderzenie zdołali zablokować obrońcy. Odbita piłka trafiła jeszcze do Piotra Grzelczaka, którego strzał był celny, ale zbyt słaby, by miał z nim kłopot bramkarz gości Jakub Słowik.

Druga połowa zaczęła się od aktywniejszej gry Pogoni, ale potem wszystko wróciło do normy. Co prawda goście mieli dwie dość dobre sytuacje, ale żadna nie zakończyła się celnym strzałem. W 59. min Węgier Adam Gyursco przebiegł kilkadziesiąt metrów lewą stroną i zagrał płasko w pole karne Jagiellonii, ale nikt z jego kolegów tej akcji nie wykończył. W 68. min obrońcy gospodarzy w swojej "szesnastce" zdołali zablokować strzał Adama Frączczaka.

Jagiellonia najlepszą w meczu szansę na gola miała w 78. min, gdy po akcji Cernycha prawym skrzydłem piłka na linii pola karnego trafiła do Przemysława Mystkowskiego, ale młody pomocnik gospodarzy strzelił nad poprzeczką. Minutę później Mystkowski asystował, a uderzenie Cernycha wyłapał Słowik. Tuż przed końcem gry świetną indywidualną akcją popisał się Piotr Tomasik, ale wywalczył jedynie rzut rożny, po którym sędzia Daniel Stefański zakończył mecz.

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0:0
Żółta kartka: Jagiellonia Białystok - Piotr Tomasik. Pogoń Szczecin - Mateusz Lewandowski.
Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz). Widzów: 6 887.
Jagiellonia Białystok: Bartłomiej Drągowski - Łukasz Burliga, Sebastian Madera, Igors Tarasovs, Piotr Tomasik - Rafał Grzyb, Jacek Góralski, Przemysław Frankowski (46. Alvarinho), Konstantin Vassiljev (89. Taras Romanczuk), Fiodor Cernych - Piotr Grzelczak (73. Przemysław Mystkowski).
Pogoń Szczecin: Jakub Słowik - Sebastian Rudol, Jakub Czerwiński, Jarosław Fojut, Mateusz Lewandowski - Rafał Murawski, Mateusz Matras, Adam Frączczak, Marcin Listkowski (62. Wladimer Dwaliszwili), Adam Gyursco (68. Miłosz Przybecki) - Łukasz Zwoliński.