Mecz był dosyć ciekawym i bardzo długo wyrównanym widowiskiem. Szwankowała jednak skuteczność.

Już w 3. minucie Legia objęła prowadzenie. Nemania Nikolić, który otrzymał podanie z głębi pola, sprytnie zagrał ją do Guilherme. Ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Grzegorzem Sandomierskim i było 0:1.

Niedługo warszawianie cieszyli się z prowadzenia. Pięć minut później Jakub Wójcicki dośrodkował z prawej strony, a skuteczną "główką" popisał się Erik Jendrisek. Krakowianie byli blisko zdobycia drugiego gola w 25. min. Wtedy Miroslav Covilo ładnie przyjął piłkę w polu karnym rywala, uderzył z woleja, ale trochę za wysoko.

W 66. min. dobre podanie od Huberta Wołąkiewicza otrzymał Jendrisek. Po strzale tego ostatniego Arkadiusz Malarz z trudem wybił piłkę na rzut rożny. Po jego rozegraniu Marcin Budziński zdecydował się na strzał. Tym razem golkiper Legii popełnił błąd. Wypuścił piłkę z rąk, ale dobitka Jendriska nie była skuteczna.

W końcówce inicjatywę przejęła Legia. Na siedem minut przed końcem na swojej połowie piłkę stracił Jendrisek. Igor Lewczuk świetnie odegrał ją do Aleksandara Prijovica, który był „górą" w pojedynku z krakowskim bramkarzem.

Cracovia nie zdołała już odrobić straty, zaś w doliczonym czasie gry sędzia odesłał na trybuny trenera „Pasów" Jacka Zielińskiego.

PAP / Jacek Bednarczyk

Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1:2 (1:1).
Bramki: 0:1 Guilherme (3), 1:1 Erik Jendrisek (8-głową), 1:2 Aleksandar Prijovic (83).
Żółta kartka - Cracovia Kraków: Bartosz Kapustka, Mateusz Cetnarski, Deleu. Legia Warszawa: Guilherme, Igor Lewczuk, Michaił Aleksandrow.
Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
Widzów 14 000.
Cracovia Kraków: Grzegorz Sandomierski - Deleu, Florin Bejan, Piotr Polczak, Hubert Wołąkiewicz (86. Tomas Vestenicky) - Jakub Wójcicki (73. Boubacar Dialiba), Marcin Budziński, Miroslav Covilo, Mateusz Cetnarski, Bartosz Kapustka (81. Anton Karaczanakow) - Erik Jendrisek.
Legia Warszawa: Arkadiusz Malarz - Artur Jędrzejczyk, Igor Lewczuk, Jakub Rzeźniczak, Adam Hlousek - Guilherme, Tomasz Jodłowiec, Ariel Borysiuk, Aleksandar Prijovic (90+2. Michaił Aleksandrow), Michał Kucharczyk - Nemanja Nikolic (71. Michał Masłowski).