Na murawie widać było aż za dobrze, że grają zespoły walczące o utrzymanie. Było sporo rwanych akcji, a mało tych podbramkowych, groźnych.

Cracovia, która w pierwszej połowie miała zdecydowaną przewagę, objęła prowadzenie w 44. minucie. Po wrzutce Damiana Dąbrowskiego najlepiej do piłki wyskoczył Krzysztof Piątek i głową umieścił ją w siatce. W 73. minucie Dąbrowski wykorzystał rzut karny, który został podytkowany za zagranie ręką Marcina Warcholaka.

Przy wyniku 2:0 inicjatywę mieli zdobywcy Pucharu Polski, ale nie potrafili tego zaznaczyć bramką. Tylko pięć minut był na boisku rezerwowy zawodnik Arki Adrian Błąd. Po tym jak fatalnie upadł na lewą rękę, na noszach został zniesiony z murawy. Jak poinformował trener Leszek Ojrzyński, piłkarza odwieziono do szpitala.

Cracovia Kraków - Arka Gdynia 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Krzysztof Piątek (44-głową), 2:0 Damian Dąbrowski (73-karny)
Żółta kartka - Cracovia Kraków: Krzysztof Piątek. Arka Gdynia: Miroslav Bożok, Mateusz Szwoch
Sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Widzów: 6 279
Cracovia Kraków: Grzegorz Sandomierski - Diego Ferraresso, Piotr Malarczyk, Hubert Wołąkiewicz, Deleu - Mateusz Szczepaniak (90+4. Jaroslav Mihalik), Marcin Budziński, Mateusz Cetnarski (76. Tomas Vestenicky), Damian Dąbrowski, Erik Jendrisek - Krzysztof Piątek (90. Sebastian Steblecki)
Arka Gdynia: Pavels Steinbors - Damian Zbozień, Krzysztof Sobieraj, Michał Marcjanik, Marcin Warcholak (64. Adrian Błąd, 69. Dariusz Formella) - Luka Zarandia, Antoni Łukasiewicz, Mateusz Szwoch, Adam Marciniak, Miroslav Bożok - Przemysław Trytko (46. Rafał Siemaszko).