• ~bodzio
    (2012-11-29 11:08)
    facet z gębą chłopaka z wiejskiej remizy i tyle.
  • ~wera
    (2012-11-24 00:25)
    Wcale nie jest przystojny, geba jak faceta z zapadlej wsi.
  • ~Genitaliusz
    (2012-11-24 08:02)
    @ fafik22012-11-23 19:43

    słuszna uwaga, zazwyczaj ci którzy mają wszystko i czują się zbyt pewnie w końcu przegrywaja,
  • ~jaco
    (2012-11-25 13:00)
    Szczerze to slabe te laski... z reszta on obok przystojnych raczej jedynie stal...
  • ~qaz
    (2012-11-23 17:12)
    srednie te laski
  • ~fafik2
    (2012-11-23 19:43)
    Niech poczyta (jesli umie... ) Ksiege Hiob w Biblii. Jest tam czlowiek ktory duzo mial a potem mu diabel wszystko zabral...
    Nie chodzi o zazdrosc ale czasem tak jest, jak czujesz ze zlapales "diabla za jaja" to sie obudzisz z reka w nocniku...
  • ~przywalmi
    (2012-11-24 01:18)
    Na jednym zdjęciu to pewnie jest świeżo po spotkaniu ze staruchem bo oko coś tak nieszczególnie wygląda i wcale nie jest tego tak dużo W młodości mieszkając w Sopocie to co turnus była nowa laska i wcale nie musiałem mieć wypchany portfel i kręcić kluczykiem od bryki na palcu
  • ~też to robiłem
    (2012-11-29 11:04)
    co tu komentować,facet lubi się przystawiać do dziewczyn,a potem wychodzi,że taki amancicho.Bzdura.
  • ~maminsynek
    (2012-12-04 22:21)
    juz zalapal od kogos w oko za to flirciarstwo ale skoro laski pisza sie to niech chlopak sobie postuka przeciez wiecznie zyc nie bedzie
  • ~Wyscigowy...
    (2012-12-10 00:46)
    Komentarze dosyc zalosne i pelne zawisci golasow mogacych wyrwac laseczke na wiejskiej zabawie. Chlopak jest mlody, ma kase i w mniemaniu diewczyn perspektywy. Ma wiec wszystkie zalety krecace mlode kobietki chetne do wskoczenia z nim do lozka. Brawo panie Rzezniczak i tak trzymac. Mlodosc szybko mija, a wspomnienia z szalonych nocy pozostaja na zawsze. Nie opluwajcie wiec czlowieka bzykajacego atrakcyjne jego zdaniem laski.
    One wszystkie sa dokladnie takie same...i najlepiej popatrzcie na siebie. Co mieliscie takiego, ze Wasza zona, nazeczona czy inna poleciala na Was?
    Wciagacie do alkowy to na co Was stac...amjego stac na wiecej. Kazda dziewczyna jest do kupienia i jest to jedynie kwestia ceny...za ktora sa gotowe sie sprzedac. I chwala im za to...