• ~uzyszkodnik
    (2014-03-02 19:58)
    Że też policja nie umie sobie poradzic z tymi chuliganami?! sa kamery identyfikowac i karac...grzywną wysoką...odczują oni albo ich rodzice...a jak ktos przychodzi z kominiarką na mecz... to napewto no nie dla emocji sportowych...wyłapywac odrazu jakna ryja wciagnie.
    Stanowczość policji i surowosc sądów to recepta na naszych "kibiców"
  • ~zen
    (2014-03-03 08:34)
    To psychopaci, rzucali petardami nawet w dzieci, a nazywa się ich w warszawie przez przez prezesa "L" najlepsi kibice polski - karać , karać ,karać i zamykać na długo. Trzeba karać nie tylko kluby, ale też tych degeneratów bez mózgów.
  • ~PiS duś
    (2014-03-02 20:02)
    Jacy bandyci? toż to kwiat młodzieży PiSowsko-katolicko-patriotycznej!
  • ~corollo
    (2014-03-03 08:49)
    @ ~Lysa2014-03-03 07:58

    Legia to TVN , a TVN to PO .

    Hihihihi, gdyby ci odmóżdżeni kibole byli wyborcami PO to wtedy z pewnością nie byłoby notorycznego zamykania stadionu i trybun Legii.
    Ale czy od pisich debili można wymagać logiki?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-03-03 07:57)
    TVN i ITI współwłasciciele Mariusz Walter i Jan Wejchert . Legia to donald tusk i peło
  • ~Lysa
    (2014-03-03 07:58)
    Legia to TVN , a TVN to PO .
  • ~xer
    (2014-03-03 08:17)
    ~Lysa2014-03-03 07:58

    Legia to TVN , a TVN to PO

    ??? Co za idiota, przecież kibole to "najwięksi patrioci" wg PIS.

    To PO najbardziej zwalcza tych odmóżdżonych trollii, dlatego ich główne hasło to "donald matole, twój rząd obalą KIBOLE"
    Ale dla którego pisiego wyznawcy fakty mają znaczenie???
  • ~bodzio
    (2014-03-03 08:30)
    Jestem kibicem Legii i chcę oglądać mecze, a nie chamstwo i prymitywnych idiotów dążących jedynie do zadymy
    Już dość tego bandytyzmu na stadionach, czas się tym zająć na poważnie. To nie chodzi tylko o kary, trzeba raz a dobrze opracować skuteczną metodę. A przede wszystkim Panie PREZESIE LEGII z bandytami się nie negocjuje i, trzeba ich zwyczajnie pozbawić możliwości wejścia na stadion i dotkliwie ukarać, dość tej "współpracy" z "prawdziwymi patriotami"
  • ~niktważny
    (2014-03-03 08:38)
    Uwielbiam piłkę, ale na mecze w Polsce nie chodzę, uważam, że kibole/bandyci to nowotwór każdego większego miasta w Polsce. Wyżłobieni testosteronem ćwierćmózgi którzy mają problemy z kontrolowaniem swoich ciasnych umysłów.
  • ~wigraszek
    (2014-03-03 09:32)
    Trzeba bardziej dofinansować piłkę nożną kosztem łyżwiarstwa,biegów narciarskich i skoków-bo kto daje tam dynamiczne mordobicia,no kto?