• ~POdobno to...
    (2014-04-28 11:11)
    ...Profesjonalna Ochrona.
  • ~WOW
    (2014-04-28 21:14)
    Ale wy jesteście ograniczeni umysłowo... Debilem największym jest ochroniarz, nie dlatego, że mógł podpalić kibica, ale i siebie!!! A to chyba dla niego powinno być wazniejsze. Gaz, którego użył na dodatek psikając w górę(!!!) mógł spaść na niego, jednocześnie go podpalając. Druga sprawa, że wystarczyłoby aby buteleczka gazu dostała ogniem a po paru sekundach mogłaby wybuchnąć. Zapewne była nawet na tym naklejka, że należy trzymać z daleka od ognia, podobnie jak perfumy. No ale cóż, skąd ma to debil wiedzieć, jak na takie funkcje zatrudniają byle kogo, nawet osoby, którym nie chce się poczytać, choć trochę o przedmiotach, którymi się posługują w pracy, a może czytać nie potrafią? No i niestety bardzo szkoda, że ten debil siebie nie podpalił, byłby spokój, a tak to takie downy OCHRANIAJĄ NAS NA IMPREZACH MASOWYCH jak. np. Koncerty. Tragedia...
  • ~kibic...
    (2014-04-28 12:06)
    ...a wiec wreszcie znaleziono sposob na tych debili...brawo dla ochroniarza!
  • ~Smuda
    (2014-04-28 12:55)
    I świetnie! Teraz debil już wie, że nie wolno odpalać rac na stadionie. Brawo ochroniarz!!!
  • ~oki
    (2014-04-28 13:26)
    Pirniczony debil kibol sam sie podpalił bo to on miał otwarty ogień w ręce.
  • ~kibic
    (2014-04-28 14:43)
    Mi szkoda tylko ochroniarza - będzie miał nieprzyjemności, a postąpił słusznie.
  • ~gasmask
    (2014-04-28 15:07)
    podpalałem tak muchy i komary. okazuje się, że to też dobry sposób na inne robale, niepotrzebnie łażące po ziemi
  • ~Helmut K o e l & Gerhard S ch r o d e r rrrr
    (2014-04-28 15:17)
    ! R u d y oddawaj szmal miliony DeutschMARK - wziąłeś a zadania nie wykonałeś co gorsza -POLSKA chce głosować na PiS -oddaj szmal
  • ~Woocash
    (2014-04-28 22:23)
    Czemu ten redaktorzyna nie napisal - kibic podpalil sie raca podczas akcji z gazem lzawiacym. Tak czy innaczej ochronie naleza sie brawa za ostra reakcje na niebezpiecznego zamaskowanego mezczyzne z otwartym ogniem w rece, rozwalil go jego wlasna bronia. Wielkie brawa
  • ~jedrula
    (2014-04-28 11:35)
    kibol ? a może terrorysta skoro zamaskowany ? a co on tam robił w miejscu niedozwolonym i to z otwartym ogniem ? a może jak by rzucił koktailem mołotowa i spalił innych ludzi to wówczas zgnojeni by byli ochroniarze.