• ~zas
    (2014-10-12 08:33)
    Za kratami temu mośkowi nawet pasuje ta mucha.
  • ~kibic
    (2014-10-06 16:09)
    Odwalcie się od Pana Korwina!
  • ~gość
    (2014-10-06 15:30)
    WYSTAJĄCY KAŁDUN z białej koszuli chciał pokazać jak wygląda sportowiec utuczony .To jest trzeba przyznać NAJLEPSZE MIEJSCE DLA TEGO MOŚCI PANA ! czyli na trybunach ,grzecznie jak szary kibic kosmopolityczny bez decyzji i prawa głosu.Takiego można zaakceptować.
  • ~Piotr anty arabista
    (2014-10-06 16:24)
    Ciekawi mnie czy inni panowie mosci poslowie wyszli by na trybuny do ludu, bez obstawy.
    A po calym meczu spokojnie wrocili do domu. np. niejaki pan... - synonim - gumy balonowej :).
    Komentarz i tak pewnie nie przejdzie przez zlowieszcze oko cenzora, jak wiele, ktore tu umiescilem.
  • ~mirek
    (2014-10-06 18:28)
    do - kibic. Nie ma zadnego " Pana" Korwina jest za to warchol , oszust i zdrajca.
  • ~antares
    (2014-10-06 23:30)
    do mirek czy potrafiłbyś określić co rozumiesz pod słowem warchoł, czy możesz podać kiedy i jak zostałeś oszukany przez pana Janusza Korwin Mikkego i kogo zdradził JKM. Jeśli nie potrafisz to wychodzisz na najzwyklejszego buca spod płota. Tak samo jak ten głupek na dole (~gość2014-10-06 15:30 )
  • ~autorski autor
    (2014-10-07 01:51)
    ordynarny lans przedwyborczy, skierowany do prawicowych nizin

    a tak na marginesie - co za żałosny obraz: te zakazane ryje niezmącone myślą ...

    katastrofa humanitarna i to na wielką skalę ...
  • ~beka z debili
    (2014-10-07 10:38)
    To skandal, jak Janusz Korwin-Mikke mógł siedzieć spokojnie i nie wywołać skandalu! To zamierzone faszystowskie działanie godzące bezpośrednio w naszą spokojną, socjalistyczną ojczyznę!

    autorski autor- przecież to czerwona hołota od zawsze wywodziła się z nizin społecznych, głupawi robole żądający opieki "państwa" (czytaj: kasy mądrzejszych i pracowitszych od siebie), tak więc przestać opowiadać bzdury i odfastryguj się od prawicy, czerwony, głupawy robolu :D
  • ~Mieszko
    (2014-10-07 11:20)
    Korwin, to człowiek wierny swoim ideałom i przekonaniom, może z czystym sumieniem wejść między zwykłych ludzi, ale u mirka i kilku innych widzę ostry ból d#py... :)
    Na pohybel rurkowcom!
  • ~Rizzo
    (2014-10-07 14:22)
    Chory umysłowo starzec szuka wyborców na trybunach. Zobaczymy czy pójdzie do nich jak zaserwuję im brak zasiłku, wyjście z unii i płatne szkolnictwo -))))