• ~aaass
    2015-02-15 11:39
    Tematy mamy madzi sie zaczeły ,mosty,ogórki,kibice ,brakuje Ciapula na ośle jak stoi i dowodzi
  • ~ja
    2015-02-15 14:06
    Toż to chore. Na bandytów sa pieniądze. A poprowadźcie ich prosto do kamieniołomów do łupania kamieni, a nie wydawać pieniądze podatników na idiotów.
  • ~vh
    2015-02-16 10:11
    ~Polak z Norwegii2015-02-15 22:40

    O widze ze pan doktor na saksach w Norwegi tak z czystego serca robi mi psychoanalize a moze pan doktor nie jest panem doktorem tylko kims innym i choc zadna praca nie hanbi to nie rozumiem po co mechanik samochodowy czy informatyk bierze sie za cos o czym pojecia nie ma czyli za psychiatrie/psychologie.
    Na moaj symaptie czy szacunek trzeba sobie zasluzyc - tak sie sklada ze zaden kibic z tzw triady nigdy sobie na ten szacunek czy sympatie nie zasluzy.
    Nie mam nic do kibicow ale sympatycy "triady" to nie sa kibice i tyle w temacie (FYI kibic nie morduje kibica).
  • ~Polak z Norwegii
    2015-02-15 22:40
    @vh
    ...hehehehe, musiales najprawdopodobniej oberwac kiedys od nich w jape, dlatego jestes taki zgorzknialy.
    Byc moze 3 lub 4 razy jechalem z Krakowa do Warszawy z "bojownikami" Legii i jakos nic mi sie nie stalo.
    Juz na pewno nie brali wzgledu na moj mundur zolnierza 6PDPD, ale zaden z nich nic do mnie nie mial i to nie dlatego, ze schowalem sie pod siedzenie w przedziale.
    Zalezy wszystko od tego jakie robisz wrazenie. Jak jestes inteligentny w tej "delikatnej" sytuacji.Psychologia duzej, "dynamicznej" grupy mlodych, silnych "bojownikow" nie zawsze dziala na zasadzie jakiejs reguly.
    "Dynamika" jest tak olbrzymia, ze zawsze moze sie najgorsze stac, ale mimo tego nigdy nie mialem i do dzisiaj nie mam do nich zadnej awersji.
    Przeciwnie, darze ich duza sympatia, chociaz "mordobicia sportowego" nie popieram.
  • ~kibic
    2015-02-15 21:46
    jedna polska kibolska barany zmanipulowane przez tvn, gw,tvp...
  • ~loolo
    2015-02-15 21:41
    jest siła w narodzie do kiedy są kibice
  • ~vh
    2015-02-15 21:39
    ~ZbyszekD2015-02-15 14:54

    Da juz spokoj Zbyszku - trzeba bylo isc dzis do kosciola, dzieciom lody kupic, zonie ciastko w kawiarni...
    To moja sprawa czemu ich wyzywam...
  • ~vh
    2015-02-15 21:36
    ~ZbyszekD2015-02-15 14:54

    Da jzu spokoj Zbyszku - trzeba bylo isc dzis do kosciola, dzieciom lody kupic, zonie ciastko w kawiarni...
    To moja sprawa czemu ich wyzywam...
  • ~obserwer_1
    2015-02-15 17:55
    jacy policjanci? przecież to na zdjęciach to nkwd lub gestapo
  • ~Polak z Norwegii
    2015-02-15 17:46
    1@@,13:30
    NIGDY ci sie to nie uda, nawet nie widzisz mnie, a ja zawsze jestem w poblizu ciebie z wymierzonym w twoja kiche RPG7.
    Nie masz najmniejszej szansy.