• ~ADAM
    (2015-06-01 06:00)
    To tylko świadczy o poziomie Polskiej piłki kopanej.
  • ~emeryt 5
    (2015-05-31 17:05)
    Wielkie gratulacje dla drużyny Termalica Nieciecza za awans do ekstraklasy. Oby podołali wszystkim wymogom obowiązującym w tej klasie rozgrywek. Wymagać to będzie jednak dużych nakładów pieniężnych. To czego dokonali dotychczas jest bardzo dużym osiągnięciem, niespotykanym w naszym kraju. Miasta liczące ponad 100 tys. mieszkańców nie mają drugiej ligi ( Z.Góra, Gorzów i wiele innych), a oni awansowali do najwyższej klasy rozgrywkowej. Oby ta przygoda trwała jak najdłużej.
  • ~SYLVEK
    (2015-05-31 16:50)
    Jesli na zdjeciu to ich murawa to gratuluje . bo to najwazniejsze . Zycze im zeby sie zmierzyli z FIFA
  • ~kibic
    (2015-05-31 16:58)
    Bo gra się dla przyjemności i po to aby wygrać. A nie sprzedaje mecze i zawodników, jak się da i kiedy się da. W tej miejscowości tak grali to i weszli do ekstraklasy. A po co wydawać kasę na nowy stadion? Niech chłopaki z tej miejscowości grają ile się da. Może inni tak też zaczną? To lepsze od siedzenia przy kompie i bluzgania, chlania, ćpania i palenia papierosów i dragów - co wielu robi.
  • ~adamrp61
    (2015-05-31 10:14)
    i niech dostaną łomot
  • ~emeryt z Krakowa
    (2015-05-31 10:28)
    Kiedyś trenerzy I ligi ( dziś ekstraklasy) jeździli na mecze drużyn "okręgówki" skąd wyławiali dobrze zapowiadających się piłkarzy. W Krakowie takie drużyny jak: Dąbski, Wieczysta, Kabel, Garbarnia, Orzeł Piaski Wielkie, Grzegórzecki, Korona i inne zasłużone dla Krakowa kluby dostarczały zawodników Wiśle, Cracovii, Legii, Gwardii, Zawiszy, Arce itd. itp. Tacy zawodnicy jak: Kmiecik, Kusto, Kawula, Monica,Zelman, Krawczyk, Śmiałek, Bębenek, Koroza, to wychowankowie małych dzielnicowych klubów, a dziś zagranica.
  • ~zaawansowany amator sportu
    (2015-05-31 12:31)
    Pamiętam jak na mecze jezdzilismy na rowerach.Ba czasami wiozłem kolegę ,a z powrotem on mnie.Graliśmy mecz i wygrywalismy.Dzisiaj mam 59 lat.Kondycję lepszą jak moi 23-i 35 letni synowie.Ot to był sport ,,amatorski",ale jakie były,są ,wyniki.Nie mielismy prezentów,i innych cuda-wianków
  • ~kibic z Wielkopolski
    (2015-05-31 11:27)
    A kto powiedział, że żeby grać dobrze w piłkę trzeba mieć najdroższy stadion świata??? Trzeba mieć chęci i trenować;) Ludzie, niech Ci z Wawy polatają po tym obiekcie - jak są dwie bramki jest ok, przebrać się mogą w autobusie... Korona im z głowy nie spadnie!;))) Kibicuję tej Niecieczy - musi jakieś ********* miejsce;)))
  • ~ha ha ha
    (2015-05-30 22:11)
    Już czekam jak gnojki z warszawy
    będą latać jak barany PO pastwisku !!!
  • ~ccc
    (2015-05-31 17:19)
    Podobno będą grać na Hutniku