Francja - Rumunia 2:1 (Giroud 58., Payet 89. - Stancu 64. z karnego)

Relacja zakończona

2016-06-10 22:57:18
Koniec meczu. Francja ma trzy punkty. Rumunii zagrali dobry mecz, ale do remisu to nie wystarczyło. W spotkaniu otwierającym Euro 2016 niespodzianki nie było. Gospodarze turnieju i jedni z głównych faworytów do zdobycia mistrzostwa Europy wygrali 2:1. Fot. FILIP SINGER, PAP/EPA
2016-06-10 22:51:35
Takie gole to można oglądać bez końca.
2016-06-10 22:50:05
Goooooool!!! 2:1 dla Francji!!! Payet w 89. minucie pakuje piłkę w samo okienko rumuńskiej bramki!!! Fot. GEORGI LICOVSKI, PAP/EPA
2016-06-10 22:37:04
Tak wyglądała radość Rumunów po strzeleniu gola.
2016-06-10 22:27:01
Lepiej tego zrobić nie można było.
2016-06-10 22:25:54
1:1!!! Stancu nie marnuje okazji i doprowadza do remisu.
2016-06-10 22:24:34
Rzut karny dla Rumunii. W 64. minucie sędzia dyktuje "11".
2016-06-10 22:22:28
A oto i strzelec gola.
2016-06-10 22:21:54
Tak padł gol dla Francji.
2016-06-10 22:20:26
Goooooool!!! Jest pierwsza bramka na Euro 2016. Jej autorem Giroud. Francja prowadzi z Rumunią 1:0.
2016-06-10 22:19:04
Ciprian Tatarusanu ratuje swoją drużynę przed stratą gola. Fot. YOAN VALAT, PAP/EPA
2016-06-10 22:13:27
Teraz bliski strzelenia gola był Giroud. Fot. SRDJAN SUKI, PAP/EPA
2016-06-10 22:12:07
A u jeszcze wideo z pierwszej części gry.
2016-06-10 22:08:41
Kolejne ostrzeżenie dla Francji. Stancu trzy minuty po wznowieniu gry posyła piłkę tuż obok słupka.
2016-06-10 22:06:56
Ups...
2016-06-10 22:05:42
Drugą połowę obie drużyny zaczynają bez zmian w swoich składach. Fot. ABEDIN TAHERKENAREH, PAP/EPA
2016-06-10 22:03:53
Statystyki pierwszych 45. minut.
2016-06-10 21:58:56
Piłkarze zeszli do szatni, a w Marsylii walka trwa nadal.
2016-06-10 21:57:16
hmmmm... co Wy na to?
2016-06-10 21:53:50
Do przerwy 0:0. Fot. SRDJAN SUKI, PAP/EPA
2016-06-10 21:48:45
Najciekawsze momenty pierwszej części meczu.
2016-06-10 21:47:05
Mecz Francja - Rumunia pilnie śledzą reprezentanci Belgii.
2016-06-10 21:44:32
Ten kibic wypatruje goli dla Francji, ale na razie żadna bramka nie padła. Fot. IAN LANGSDON, PAP/EPA
2016-06-10 21:38:27
W 36. minucie Griezmann znów myli się o centymetry. Fot. GEORGI LICOVSKI, PAP/EPA
2016-06-10 21:31:07
Pierwsze statystyki.
2016-06-10 21:30:21
W Paryżu grają, a w Marsylii walczą. Angielscy kibice robią, to z czego są znani a całym świecie.
2016-06-10 21:26:05
Griezmann pomylił się o włos.
2016-06-10 21:16:38
Teraz dobra okazja dla "Trójkolorowych". Griezmann po strzale głową trafia piłką w słupek. Fot. YOAN VALAT, PAP/EPA
2016-06-10 21:07:28
Szczęście, wielkie szczęście Francuzów. Już w 4. minucie spotkania Rumunii powinni prowadzić 1:0.
2016-06-10 21:05:16
Na trybunach jest prezydent Francji Francois Hollande. Fot. SRDJAN SUKI, PAP/EPA
2016-06-10 20:56:33
Ceremonia otwarcia Euro 2016 jest krótka ale efektowna. Fot. FILIP SINGER, PAP/EPA
2016-06-10 20:48:00
Nie tylko piłkarze są w pełnej gotowości. Mecz meczem, ale bezpieczeństwo najważniejsze. Fot. YOAN VALAT, PAP/EPA