Polska - Irlandia Północna 1:0 (Milik 51')

Relacja zakończona

2016-06-12 19:53:12
Koniec!!! Wygrywamy 1:0!!! To historyczne zwycięstwo reprezentacji Polski. Pierwsze, które odnieśliśmy na tej rangi turnieju.
2016-06-12 19:51:14
2016-06-12 19:48:16
Szczęsny interweniując zderzył się z piszczkiem. Obaj ucierpieli, ale na szczęście po chwili byli zdolni do dalszej gry. Fot. ALI HAIDER, PAP/EPA
2016-06-12 19:46:49
Trzecia zmiana w naszym zespole i trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.
2016-06-12 19:45:46
Groźnie pod naszą bramką. Rzut wolny dla rywali, ale znów Irlandczycy źle go rozegrali. Fot. ALI HAIDER, PAP/EPA
2016-06-12 19:38:47
Polacy znów mieli dwie dobre okazje do podwyższenia wynik. Do szczęścia zabrakło niewiele. Do końca regulaminowego czasu gry jeszcze 7 minut. Fot. Bartłomiej Zborowski, PAP
2016-06-12 19:37:08
Druga zmiana w naszym zespole.
2016-06-12 19:33:40
W 78. minucie pierwsza zmiana w naszym zespole. Jodłowiec wchodzi za Mączyńskiego.
2016-06-12 19:33:06
Tym czasem Niemcy ruszają na mecz z Ukrainą.
2016-06-12 19:28:27
72. minuta - Szczęsny ratuje nas przed stratą gola. Nasz bramkarz wygrał pojedynek sam na sam. Fot. PETER POWELL, PAP/EPA
2016-06-12 19:25:29
67. minuta - Błaszczykowski rwał się prawym skrzydłem. Polak uderzył wzdłuż bramki, ale piłka o metr minęła słupek. Fot. OLIVER WEIKEN, PAP/EPA
2016-06-12 19:18:10
Agnieszka Radwańska cały czas st z naszymi piłkarzami. Kibicuje im przed telewizorem.
2016-06-12 19:17:13
Radość strzelca gola.
2016-06-12 19:14:05
57. minuta - Irlandczycy mieli rzut wolny z boku naszego pola karnego. Na szczęście fatalnie go wykonali. Fot. Sebastien Nogier, PAP/EPA
2016-06-12 19:09:31
Piękna akcja Polaków i gol Milika.
2016-06-12 19:08:12
GOOOOOOOL!!! Milik!!!!!!!!! 1:0 dla Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016-06-12 19:02:10
Piłkarze wrócili na murawę. Zaczynamy drugą połowę. Fot. ALI HAIDER, PAP/EPA
2016-06-12 18:51:47
Nawałka na razie zachowuje spokój. W pierwszej połowie praktycznie nie podnosił się z ławki rezerwowych. To do niego niepodobne.
2016-06-12 18:47:28
Bijemy głową w Irlandzki mur. Gnieciemy rywali, ale ci dobrze się bronią. Do przerwy 0:0. Fot. ALI HAIDER, PAP/EPA
2016-06-12 18:42:32
Kapustka przed chwilą uderzył mocno, ale bramkarz rwali nie dał się zaskoczyć. Jeden z Irlandczyków zagrał też piłkę ręką w swoim polu karnym, ale sędzia nie podyktował "11". Fot. OLIVER WEIKEN, PAP/EPA
2016-06-12 18:35:56
Jak on tego nie strzelił?
2016-06-12 18:35:18
Dominacja!!! Ale goli nie ma...
2016-06-12 18:33:05
Milik w 31. minucie marnuje doskonałą okazję. Polak posłał piłkę nad poprzeczką. Fot. OLIVER WEIKEN, PAP/EPA
2016-06-12 18:30:02
Kolejne liczby mówiące o tym, kto ma przewagę w tym meczu.
2016-06-12 18:29:13
Irlandczycy nie oszczędzają Lewandowskiego. Polak co chwilę obrywa od nich łokciami. Fot. ALI HAIDER, PAP/EPA
2016-06-12 18:28:05
Trochę statystyki, która świadczy o naszej przewadze.
2016-06-12 18:23:54
25. min. trwa oblężenie pola karnego rywali. Wysoki pressing i ataki skrzydłami to taktyka Polaków. Fot. ALI HAIDER, PAP/EPA
2016-06-12 18:18:53
Lewandowski jest szczelnie kryty przez obrońców rywali. Gwiazdor naszej kadry jeszcze nie miał żadnej dobrej akcji. Fot. ALI HAIDER, PAP/EPA
2016-06-12 18:13:41
13. minut meczu za nami. Polacy cały czas w natarciu. Irlandczycy głęboko cofnięci na własną połowę. Fot. ALI HAIDER, PAP/EPA
2016-06-12 18:07:34
Początek meczu należy do nas. Już dwukrotnie było gorąco polu karnym rywali. Milik miał dobrą okazję ale ne trafi w piłkę. Fot. ALI HAIDER, PAP/EPA
2016-06-12 17:48:26
Już za chwilę, za chwileczkę zaczynamy. Koncert kibiców trwa.
2016-06-12 17:38:10
25. minut do rozpoczęcia meczu.
2016-06-12 17:31:25
A oto skład naszych rywali. Irlandczycy zagrają bardzo defensywnie.
2016-06-12 17:30:28
Efektowna prezentacja składu Polaków.
2016-06-12 17:23:10
Zaglądamy do szatni kadry Adama Nawałki.
2016-06-12 17:22:28
Gramy u siebie, Polacy gramy u siebie!!! Fot. Bartłomiej Zborowski, PAP
2016-06-12 17:20:19
Polacy wychodzą na rozgrzewkę.
2016-06-12 17:19:36
Agnieszka Radwańska też trzyma kciuki za naszych piłkarzy.
2016-06-12 17:15:15
Wojciech Szczęsny już na rozgrzewce.
2016-06-12 17:10:13
Chorwaci wygrali z Turcją 1:0. Zwycięskiego gola strzelił Luka Modric.
2016-06-12 17:08:33
Polacy na płycie stadionu. Fot. Bartłomiej Zborowski, PAP
2016-06-12 16:51:20
A jednak Mączyński, a nie Zieliński.
2016-06-12 16:46:05
Piłkarze już dotarli na stadion. Do pierwszego gwizdka pozostało do pierwszego gwizdka. Zaraz poznamy oficjalne składy.
2016-06-12 16:31:17
Biało-czerwoni są coraz bliżej celu.
2016-06-12 16:20:45
Na trybunach coraz więcej naszych rodaków. Fot. Bartłomiej Zborowski, PAP
2016-06-12 16:16:58
Polscy piłkarze już są w drodze na stadion.
2016-06-12 16:15:56
"Jakkolwiek Irlandia Północna może mieć braki w innych obszarach boiska, nie cierpi na niedosyt znakomitych obrońców" - ocenił "The Sunday Telegraph", podkreślając, że pierwsza linia zespołu będzie złożona prawdopodobnie z samych zawodników, którzy na co dzień występują w angielskiej Premier League. Gazeta przypomniała, że Polacy byli najbardziej bramkostrzelnym zespołem eliminacji - 33 goli, z czego aż 13 z nich zdobył napastnik Bayernu Monachium Robert Lewandowski, którego "Sunday Telegraph" stawia w jednej linii ze Zlatanem Ibrahimoviciem. Szwed zagra przeciwko Irlandii w poniedziałek. Fot. PIOTR KUCZA, Newspix
2016-06-12 16:04:26
Dziś urodziny dyrektora naszej kadry. Wiemy jaki prezent ucieszy Tomasza Iwana.
2016-06-12 16:03:08
Pierwsi polscy kibice są już na Stade de Nice. Fot. Bartłomiej Zborowski, PAP
2016-06-12 16:00:23
Do meczu dwie godziny. Autokar już czeka na polskich piłkarzy.
2016-06-12 15:39:37
Oficjalny skład reprezentacji Polski na pierwszy mecz Euro 2016 zostanie ogłoszony o godz. 16.45. Według dziennik.pl biało czerwoni prawdopodobnie spotkanie rozpoczną w takim zestawieniu. Szczęsny - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Krychowiak, Zieliński, Błaszczykowski, Kapustka - Milik, Lewandowski. Ewentualnie Zielińskiego może zastąpić Mączyński, a jeśli zdarzy się cud, to miejsce Kapustki zajmie wracający do zdrowia Kamil Grosicki. Fot. SEBASTIEN NOGIER, PAP/EPA
2016-06-12 15:31:08
Kto wygra mecz Polska - Irlandia Północna? A może będzie remis?
2016-06-12 15:27:55
Kamil Glik też gotowy, a Wy?
2016-06-12 15:26:38
Grzegorz Krychowiak jest już gotowy
2016-06-12 15:25:43
Polscy kibice w akcji. Na trybunach stadionu w Nicei ma by około 12 tysięcy.
2016-06-12 15:24:03
Nic nie wiesz o Irlandczykach? Nie szkodzi oto informacje o drużynie z Wysp.
2016-06-12 15:22:27
To będzie 10. mecz obu reprezentacji. Niestety bilans gier korzystny jest dla rywali.
2016-06-12 15:21:11
Polscy i irlandzcy kibice w centrum Nicei, przed meczem mistrzostw Europy. Powtórka z Marsylii, gdzie bili się kibice reprezentacji Rosji i Anglii nam nie grozi. Fot. Bartłomiej Zborowski, PAP
2016-06-12 15:12:52
W takich strojach zagrają Polacy i Irlandczycy.
2016-06-12 15:11:35
Selekcjoner kadry zapewnia, że jesteśmy przygotowani a wszystko.
2016-06-12 15:10:16
Osioł Zidane z wrocławskiego zoo, który typuje wyniki meczów piłkarskich mistrzostw Europy niestety postawił na Irlandię Północną. Fot. Maciej Kulczyski, PAP
2016-06-12 15:02:48
Na ten dzień długo czekaliśmy. O godzinie 18.00 na tym stadionie polscy piłkarze rozpoczną swój pierwszy mecz na Euro 2016. Rywalem Irlandia Północna.