Ronaldo... pewnie pokonuje Fabiańskiego.
2016-06-30 23:36:43
Zaczną Portugalczycy.
2016-06-30 23:35:20
Pełna mobilizacja. My już raz na tym turnieju wygraliśmy konkurs rzutów karnych. Oby dziś historia się powtórzyła. Fot. MOHAMED MESSARA, PAP/EPA
2016-06-30 23:32:19
Koniec, a więc rzuty karne.
2016-06-30 23:24:41
Pazdan sygnalizował kłopoty ze zdrowiem, le po chwili dał znać, że dogra mecz do końca. Za nami 113. minut gry. Fot. Bartłomiej Zborowski, PAP
2016-06-30 23:21:09
Mecz przerwany. Jakiś kibic wbiegł na murawę. To chyba fan Cristiano Ronaldo. Służby porządkowe po krótkiej gonitwie obezwładniły intruza.
2016-06-30 23:18:09
W tym elemencie jesteśmy lepsi.
2016-06-30 23:17:05
Zaczynamy ostatnie 5 minut gry. Jeśli za kwadrans będzie nadal remis, to czeka nas konkurs rzutów karnych. Fot. GUILLAUME HORCAJUELO, PAP/EPA
2016-06-30 23:14:23
Koniec pierwszej części dogrywki. Zmiana stron i ramy za chwilę kolejne 15 minut. Fot. PETER POWELL, PAP/EPA
2016-06-30 23:07:10
Ten obrazek idealnie pokazuje ile nasi piłkarze włożyli wysiłku w ten mecz.
2016-06-30 23:00:54
Rozpoczęła się pierwsza część dogrywki. Fot. OLIVER WEIKEN, PAP/EPA
2016-06-30 22:56:14
Statystyki.
2016-06-30 22:55:32
Chwila odpoczynku. Potem dwa razy po 15. min. Jeśli dalej będzie remis to czekają nas rzuty karne.
2016-06-30 22:52:43
Koniec regulaminowego czasu gry. 1:1, a więc dogrywka.
2016-06-30 22:51:24
Carvalho faulem przerywa akcję Krychowiaka. Fot. TOLGA BOZOGLU, PAP/EPA
2016-06-30 22:49:24
Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.
2016-06-30 22:47:31
89. min. - Żółta kartka dla Kapustki. To już jego trzecia na tym turnieju.
2016-06-30 22:44:47
86. min. Ronaldo marnuje doskonałą okazję. To powinien być gol. Fot. PETER POWELL, PAP/EPA
2016-06-30 22:40:08
82. min. - Kapustka zmienia Grosickiego. Fot. PETER POWELL, PAP/EPA
2016-06-30 22:39:29
Ufffffff.... ale mamy szczęście. Po interwencji Jędrzejczyka piłka mogła wpaść do naszej bramki.
2016-06-30 22:33:45
Zmiana w składzie Portugalczyków.
2016-06-30 22:29:43
67. min. - Teraz ładna akcja Polaków. Strzał Milika broni golkiper rywali. Fot. MOHAMED MESSARA, PAP/EPA
2016-06-30 22:24:55
65. min. - Żółta kartka dla Glika po faulu na Ronaldo. Fot. MOHAMED MESSARA, PAP/EPA
2016-06-30 22:19:23
60. min. - Gorąco w naszym polu karnym. Pazdan ofiarnym wślizgiem ratuje nas przed strata gola. Fot. MOHAMED MESSARA, PAP/EPA
2016-06-30 22:16:22
Tylko dwóch piłkarzy w historii ME było młodszych od strzelca gola dla Portugalii.
2016-06-30 22:09:12
49. min. - Dobra akacja Polaków. Błaszczykowski dośrodkował w pole karne. Do piłki doszedł Lewandowski, ale jego starzł głową był zbyt słaby, by zaskoczyć golkipera rywali. Fot. OLIVER WEIKEN, PAP/EPA
2016-06-30 22:06:56
Gra wznowiona po przerwie. Oba zespoły bez zmian w składach.
2016-06-30 22:02:49
Jest remis, ale...
2016-06-30 22:02:20
"Gladiator" nie przestaje nas dopingować.
2016-06-30 21:44:30
42. min. - Żółta kartka dla Jędrzejczyka.
2016-06-30 21:42:27
Radość Portugalczyków po golu na 1:1.
2016-06-30 21:38:15
Niestety 1:1. Ronaldo rozegrał akcję z Renato Sanchesem i ten drugi pokona Fabiańskiego.
2016-06-30 21:36:11
30. min. Ronaldo próbował wymusić rzut karny. Sędzia nie dał się nabrać.
2016-06-30 21:32:37
28. min. - Najpierw błąd Piszczka, a po chwili zła interwencja Pazdana i Ronaldo miał okazję. Fabiański był jednak na posterunku. Fot. TOLGA BOZOGLU, PAP/EPA
2016-06-30 21:26:06
23 min. - cudowna akcja Polaków. Nasi piłkarze rozklepali obronę rywali. Znów Portugalczyków ratuje bramkarz. Fot. PETER POWELL, PAP/EPA
2016-06-30 21:20:39
17 minuta - Lewandowski ogrywa Pepe, uderza, ale bramkarz nie daje się zaskoczyć. Fot. OLIVER WEIKEN, PAP/EPA
2016-06-30 21:09:33
Brawo "Lewy"! Ten mcz lepiej nie mógł się dla nas zacząć.
2016-06-30 21:05:04
GOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! 2. min. Grosicki dograł do Lewandowskiego, a ten trafia do sitaki rywali!!!
2016-06-30 21:04:21
ROZPOCZĘLI POLACY!
2016-06-30 21:02:09
Za nim usłyszymy pierwszy gwizdek, jeszcze minuta ciszy dla uczczenia ofiar zamachu terrorystycznego w Turcji.
2016-06-30 21:00:00
Hymny już odegrane. Zaraz zaczynamy.
2016-06-30 20:59:17
Uffffff. Uwinęła się. Radwańska wygrała z Aną Konjuh 6:2, 4:6, 9:7. Teraz szybko pod prysznic i przed telewizor. Fot. FACUNDO ARRIZABALAGA, PAP/EPA
2016-06-30 20:57:52
Statystyki.
2016-06-30 20:55:16
Wielki pojedynek zaraz się zacznie. Piłkarze obu drużyn już są w tunelu prowadzącym na boisko.
2016-06-30 20:51:46
Jest i on. Fot. PETER POWELL, PAP/EPA
2016-06-30 20:44:57
Do rozpoczęcia meczu pozostało około 15. minut. Stade Velodrome jest biało-czerwony. Gramy u siebie, Polacy gramy u siebie! Fot. OLIVER WEIKEN, PAP/EPA
2016-06-30 20:40:23
Robert Lewandowski nie strzelił gola w siedmiu ostatnich meczach reprezentacji Polski. Czy dziś się przełamie? LICZYMY NA TO! Fot. OLIVER WEIKEN, PAP/EPA
2016-06-30 20:35:25
Ronaldo wyprowadził Portugalczyków na rozgrzewkę.
2016-06-30 20:25:47
Ronaldo i jgo koledzy w drodze do szatni.
2016-06-30 20:20:44
Portugalczycy...
2016-06-30 20:18:12
Kibice z Portugalii też się dobrze prezentują. Fot. GUILLAUME HORCAJUELO, PAP/EPA
2016-06-30 20:15:24
Tak to wygląda.
2016-06-30 20:08:29
Skład naszych rywali też już znamy. Portugalia: 1-Rui Patricio - 21-Cedric, 3-Pepe, 14-William Carvalho, 4-Jose Fonte, 19-Eliseu - 10-Joao Mario, 16-Renato Sanches, 23-Adrien Silva - 17-Nani, 7-Cristiano Ronaldo. Fot. Norbert Barczyk, Newspix
2016-06-30 19:49:28
Jest oficjalny skład Polaków. Niespodzianki nie ma.
2016-06-30 19:45:59
Polacy zapoznają się z murawą Stade Velodrome.
2016-06-30 19:36:19
Polscy piłkarze dojechali na Stade Velodrome.
2016-06-30 19:34:36
Niestety nie wszyscy polscy kibice potrafili się odpowiednio zachować w Marsylii. Fot. PETER POWELL, PAP/EPA
2016-06-30 19:30:32
Zabawa już dawno się rozpoczęła.
2016-06-30 19:29:20
Jest pięknie! Fot. Bartłomiej Zborowski, PAP
2016-06-30 19:27:08
Polscy kibice już są na Stade Velodrome w Marsylii. Fot. Bartłomiej Zborowski, PAP
2016-06-30 19:06:30
Historia przemawia korzyść naszych rywali.
2016-06-30 19:03:06
Do pierwszego gwizdka sędziego pozostały dwie godziny. Fot. Bartłomiej Zborowski, PAP
2016-06-30 18:45:14
Nie mamy nic przeciwko.
2016-06-30 18:43:58
Na Pazdana, proszę!
2016-06-30 18:39:24
Przed meczem ćwierćfinału mistrzostw Europy pomiędzy Polską a Portugalią w Marsylii (godz. 21), piłkarze i kibice uczczą pamięć ofiar wtorkowego zamachu terrorystycznego na lotnisku w Stambule - zdecydowała Europejska Unia Piłkarska (UEFA). Fot. Bartłomiej Zborowski, PAP
2016-06-30 18:02:11
Trzy zwycięstwa, trzy remisy i cztery porażki to bilans meczów piłkarskiej reprezentacji Polski z Portugalią. Fot. MICHAL STANCZYK CYFRASPORT, Newspix
2016-06-30 17:58:49
Były gwiazdor reprezentacji Francji typuje taki wynik.
2016-06-30 17:40:03
"Grosik" gotowy do walki.
2016-06-30 17:38:07
Ciekawa infografika.
2016-06-30 17:31:47
Oba zespoły nie trenowały wczoraj na Stade Velodrome. Murawa na stadionie w Marsylii pozostawia WIELE do życzenia. Choć na tym obrazku wygląda z zarzutu.
2016-06-30 17:16:46
Polscy kibice w na ulicach Marsylii. Fot. Bartłomiej Zborowski, PAP
2016-06-30 17:05:42
Dziś Adam Nawałka nikogo składem nie zaskoczy. Łatwo go przewidzi. Zagramy tak jak ostatnio ze Szwajcarią, czyli: Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Krychowiak, Mączyński, Błaszczykowski, Grosicki - Milik, Lewandowski. Fot. Bartłomiej Zborowski, PAP
2016-06-30 17:03:11
Polacy i Portugalczycy idą na pierwszy ogień.
2016-06-30 17:02:06
Ci dwaj panowie też odegrają wieczorem kluczowe role w swoich zespołach. My liczymy, że Pepe zanotuje jakąś spektakularną wpadkę.
2016-06-30 16:59:57
Dzisiejszy mecz to nie tylko pojedynek Polski z Portugalią. Media określają go również mianem starcia tytanów, czyli Ronaldo kontra Lewandowski.
2016-06-30 16:57:39
To strzeleckie dokonania "CR7" na Euro. Oby dziś ich nie poprawił.
2016-06-30 16:55:50
Myślisz Portugalia, mówisz Ronaldo. Oto próbka umiejętności gwiazdora Realu Madryt.
2016-06-30 16:54:31
Agnieszka Radwańska od początku Euro 2016 mocno trzyma kciuki za Polaków. Tenisistka gra dziś n Wimbledonie i będzie się musiała się uwijać, by nie zdążyć na pierwszy gwizdek. Jakub Błaszczykowski ma dla niej specjalną wiadomość.
2016-06-30 16:51:39
Dziś wieczorem na Stade Velodrome zasiądzie 63 tysiące kibiców, w tym ponad 30 tysięcy polskich fanów. Fot. CYFRASPORT, Newspix
2016-06-30 16:49:28
Polacy na biało, Portugalczycy na czerwono.
2016-06-30 16:48:23
Według bukmacherów faworytem są Portugalczycy, a jakie są Wasze typy?
2016-06-30 16:47:24
Witamy! Zaczynamy naszą relację "na żywo". Polska reprezentacja na Euro 2016 już osiągnęła historyczny wynik. Kadra pod wodzą Adama Nawałki awansowała do ćwierćfinału. Jest pięknie, ale może być jeszcze piękniej. Jeśli dziś biało-czerwoni pokonają w Marsylii Portugalię to zagrają w półfinale mistrzostw Europy.