• ~hihi
    (2016-06-06 20:26)
    aleluja i do tyłu
  • ~Wittorio
    (2016-06-06 20:20)
    Nie tak dawno byłem na meczu Sanovi Lesko z kimś tam.Poziom porównywalny,aczkolwiek ze względu na bramki mecz był ciekawszy.Nie lubię wybrzydzać,ale czarno to widzę.Za czasów Górskiego tuż przed MŚ nasi grali w bodajże w Płocku sparing i też wypadli gorzej jak blado,a kiedy zaczął się mecz o punkty,to przecieraliśmy oczy ze zdumienia.Nasze orły grali cały turniej wspaniale i przyjechali z medalem.Oby historia się powtórzyła-życzę im tego z całego serca.
  • ~mol
    (2016-06-06 20:11)
    pozostało się tylko modlić o cud - żenada.
  • ~realista pl
    (2016-06-06 20:29)
    Euro 2016 Polska- Irlandia 0-1 Polska- Niemcy 1-3 i ostatni mecz dla reprezentacji Polska Ukraina 1-1
  • ~emeryt 5
    (2016-06-06 20:24)
    Mam nadzieję, że gra naszej drużyny w dwóch ostatnich meczach sparingowych była kamuflażem, a swoją najlepszą grę nasi piłkarze pokażą we Francji. Dobrze pamiętam słabą grę ekipy Kazimierza Górskiego przed MŚ 1974. Wtedy nasi przed samymi mistrzostwami przegrali mecz sparingowy z klubową drużyną niemiecką VFB Stuttgart 1:4 i nikt nie oczekiwał od nich nawet awansu z grupy. Nasi jednak po pokonaniu w grupie Argentyny i Włochów, nabrali wiatru w żagle i zdobyli medal. Chciałbym, żeby teraz było podobnie. Wszystko zależy od dwóch pierwszych meczów w grupie. Jak zagramy w nich dobrze i zdobędziemy chociaż 4 punkty, to możemy zajść wysoko. Bądźmy dobrej myśli i trzymajmy kciuki za naszych zawodników.
  • ~realista pl
    (2016-06-06 20:14)
    No się moje obawy potwierdzily z reprezentacją na euro 2016 wyglada zle dla Polski właśnie szanse na wyjście z grupy opadły teraz daje reprezentacji 30% że wyjdą z grupy a 70% że skończą na 3 albo nawet 4 ostatnim miejscu przykro mi że obrona do 4liter a środek poniżej średniego :-\
  • ~Ala
    (2016-06-06 20:29)
    Było do przewidzenia, że tak to będzie wyglądać . Do d......., a nie do Francji. Gdyby przynajmniej za swoje jechali się zabawić.
  • ~henrykW.
    (2016-06-06 20:33)
    Ta drużyna bez Lewandowskiego nie ma pomysłu na grę. Trzeba prawdzie spojrzeć w oczy, Polacy nie potrafią przytrzymać dłużej piłki, są niemrawi, drużyna nie potrafi, chcę powiedzieć, że większość graczy nie potrafi uwolnić się od przeciwnika. Szwankuje i to bardzo celność podań, nie mówiąc już o celności strzałów na bramkę 100% sytuacja Peszki. W meczu towarzyskim można na to popatrzeć przez palce, ale taka gra w turnieju to już nieszczęście. Karygodne zachowanie Krychowiaka. Za takie zachowanie w niedługim czasie będą czerwone kartki. I pomyśleć, że to człowiek z wyższym wykształceniem chce sam wymierzać sprawiedliwość na boisku. Mam tylko nadzieję, że we Francji gra tych naszych chłopców będzie diametralnie inna. Ocena dzisiejszego występu to trója z dwoma minusami, to straszny zawód.
  • ~tak jest !!!
    (2016-06-06 20:41)
    To ma być gra, ludzie czymajcie mnie, reprezentacją?? Wstyt!!! Dla Polski ja nie patrzę na euro 16 bo reprezentacją skonczy nie na ostatnim ale za ostatnim miejscu :-\
  • ~Plotus
    (2016-06-06 21:05)
    To jest drużyna nawalona. Nie do naprawy.