• ~liming
    (2016-06-12 06:15)
    Nie idę do knajpy oglądać mecz, wolę tragedię przeżywać w samotności!
  • ~Songo
    (2016-06-12 08:12)
    Nadchodzi chwila prawdy.
  • ~Lipa
    (2016-06-12 08:08)
    Dziś ta bańka Nawałki i Bońka pęknie z hukiem! Boniek się przekona, że nie jest takim strategiem jak sobie Wymyślił a nawałka jest przeciętnym trenerem!
  • ~gol
    (2016-06-12 00:50)
    Szczęsny to cienias
  • ~Maciek
    (2016-06-12 09:31)
    0:0 to jedyny pewny wynik.Przez jakiś czas lub cały mecz
  • ~KODziarz
    (2016-06-12 13:44)
    A gdzie Grzesio Schetyn i Rysio Pierdu ?
  • ~Igor
    (2016-06-12 13:13)
    Stawiam że polska wygra 3:1 zagrać powinni : Robert Lewandowski,Jakub Błaszczykowski, Arkadiusz Milik, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Wojtek Szczęsny, Kamil Glik,Thiago Cionek, Michał Pazdan, Łukasz Piszczek i Piotr Zieliński. Polska biało czerwoni.
  • ~jerz
    (2016-06-12 14:48)
    A ja mam kilka kamyczków do p.Solorza i Polsatu !!!!. Mam umowę z Multimedia a w pakiecie takie programy jak: Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Exstra HD, Polsat Sport News. Płacę dość wysoki abonament i jeszcze nie mogę oglądać meczy. Zatem za co ja płacę ??????? To jakiś koszmar co wyprawiają Polsat i Multimedia, żeby mecze w Polsce oglądać za pośrednictwem tv niemieckiej lub czeskiej. Oczywiście nie piszę o meczach reprezentacji Polski, tylko o pozostałych
  • ~baca