• ~nie POnimaju
    (2016-06-15 16:15)
    no to mamy przewalone, Pan Pazdan zapewni Niemcom dwa gole !
  • ~Wittorio
    (2016-06-15 20:08)
    Jaki to wariant na tym lewym skrzydle nie trudno się domyśleć,ale napewno jest to wariant dobry i życzę aby przyniósł sukces,a za taki będę uważał remis.Jeśli jednak wygramy to moje szczęście będzie bezgraniczne.
  • ~taaaaa
    (2016-06-15 19:53)
    A jutro się dowiemy, że na miejscu pana Pazdana zagra B.K. A tak w ogóle to skąd Nawałka wytrzasnął takiego stopera. Żeby chłop był przynajmniej wielki to by go się bali, ale gdzie tam. Widać, że chłopak chce ale gra tak nieporadnie, że strach się bać..
  • ~Lipa
    (2016-06-16 12:02)
    Jedna jaskółka wiosny nie czyni bo dziś baty od Niemców i koniec cyrku i nadmuchanego balonu Bońka i Nawałki!
  • ~czymk
    (2016-06-16 16:27)
    dziś mafia cyfrowego polsatu zablokowała dwie stacje niemieckie które transmitowały wszystkie mecze na żywo EURO - 2016 , czas żegnać się z cwaniakami z cyfrowego polsatu , czekam aż mi się umowa skończy
  • ~św.NH
    (2016-06-16 18:21)
    Adi Gumowa ZOMO pałka niech lepiej nie wychodzi z psiej budy bo od razu po Nas,
  • ~aaw
    (2016-06-15 21:49)
    bezplatne transmisje w internecie szukaj das erste de
  • ~Bibilijny
    (2016-06-16 19:16)
    A możę na mecz przyjedzie prezydent Hollande z dziwką na skuterze . Ma taki roller i buszuje nocami po Paryżu by pobzykać. Ma taki kask jak sie wsi na Junaku w Polsce w latach 60-tych jeździło, może mu jaki krewny z Polski podarował co znalazł gdzies na śmietniku
  • ~sev
    (2016-06-16 09:59)
    No i Pan "redaktor " zrobił artykuł. Znamy już .............!!! Przecież Ty masz informować czytelników jakie zmiany a nie o tym , że Ty wiesz !!! A jak nie potrafisz informować , to idź do Radia Ma- ryja.