• ~filozof
    (2016-07-02 06:10)
    W średniowieczu mówiło się, że Pan Bóg daje ludziom tyle, ile potrafią udźwignąć bez uszzerbku dla swojej duszy. Tak też sobie myślę, jak bardzo szajba by odbiła co niektórym, gdyby polska drużyna wygrała te zapyziałe mistrzostwa. Tacy Angole, przegrali sobie z Islandią, bo mają tę imprezę w... Dla nich ważniejszy jest brexit, kasiora i normalne życie.
  • ~ds
    (2016-07-01 23:32)
    Terminal na Okenciu pełne kibiców! Ludzie pełni entuzjazmu pozdrawiaja i dziękują piłkarzom. A oni idą w szpalerze kibiców i mają miny jakb y wracali z pogrzebu. Noe ja rozumię ,że przegrali wczoraj mecz . Ale ludzie im dziękują , krzycza . pozdrawiają. Nie maja o nic żadnyc h pretensji. No aż prosiło się by uśmiechnąć się d o tych dzieci , do tych dziewczyn. A oni tacy ponurzy. Bez sensu!!!!!
  • ~kibic
    (2016-07-01 20:14)
    Jest pewien niedosyt bo mieliśmy naprawdę parę ładnych sytuacji z Portugalią mimo to wielkie dzięki dla piłkarzy za wspaniałe emocje i ich wolę walki na boisku. Niech tak dalej pracują i czekamy na lepszy wynik na następnym euro
  • ~kibic
    (2016-07-01 22:13)
    Zachowanie polskich kibicow bylo fantastyczne : nie mowili ciagle k..wa, nie byli zbyt pijani, nie krzyczeli zbyt glosno, nie zniszczyli wyposazenia. Brawo. Polska jest krajem lulturalnym.
  • ~korina
    (2016-07-01 21:37)
    A właśnie, że jestem dumna z naszej drużyny!!! To jest historyczny sukces. Grali wspaniale!!!
  • ~Dr J.E.Baka
    (2016-07-01 19:36)
    ~Michu nie 5/8 tylko 5/24
  • ~Observer
    (2016-07-01 20:49)
    Polska drużyna jest wyjątkowa! Ma same historyczne zwycięstwa, wygrane remisy oraz niesprawiedliwe porażki. Chłopcy nie przygotowani na kontakt z rzeczywistością szybko opuszczają lotnisko. Otrzymaną kasę z UEFA i PZPN powinni przekazać na cele charytatywne.
  • ~Michu
    (2016-07-01 19:23)
    To był niezły turniej, ale miejsce 5-8 to nie jest wielki sukces, nie ma co przesadzać i robić z nich mistrzów, bohaterów etc.
  • ~obserwatore
    (2016-07-01 20:12)
    Słabiutko Polacy..!
  • ~gostom
    (2016-07-01 21:02)
    Niemiecki Sędzia nie był objektywny albo był po prostu ślepy. Może i bał się Polaków skrzywdzić. Dwa 100% karne nie dał Portugalii. A inne mecze Polski były bardzo cienkie. Jedyny mecz, który nieco tak zagrali, był przeciwko Niemiec. Ale ten mecz był ze względu na momentalną sytuację w UE umówiony, aby Niemcy nie rozgramiali Polaków.