Warszawa

Puchar Polski w rękach piłkarzy Legii. Lech przegrał w finale 1:2

2 maja 2015, 18:00
Piłkarz Legii Warszawa Tomasz Jodłowiec (2-L) pokonuje bramkarza Lecha Poznań Macieja Gostomskiego (C) podczas finałowego meczu piłkarskiego Pucharu Polski, rozgrywanego na Stadionie Narodowym w Warszawie / PAP / Bartłomiej Zborowski
Piłkarze Legii Warszawa zdobyli Puchar Polski. W meczu finałowym na Stadionie Narodowym w Warszawie stołeczna drużyna pokonała Lecha Poznań 2:1 (1:1). Od 20. minuty prowadził "Kolejorz" po samobójczym trafieniu Tomasza Jodłowca. Po 10 minutach pomocnik Legii wyrównał, strzelając gola dla własnej drużyny. Zwycięską bramkę dla "Wojskowych" zdobył w 56. minucie Marek Saganowski. To 17. triumf Legii Warszawa w rozgrywkach o Puchar Polski.