W czwartek, 29 września, w drugiej kolejce grupy K Wisła zmierzy się na wyjeździe z Twente Enschede (godz. 19.00), a Legia w gr. C zagra u siebie z Hapoelem Tel Awiw (21.05). W ten weekend Twente wygrało z ADO Den Haag 5:2 (1:1). Dwie bramki strzelił Luuk de Jong (72, 90), a po jednej Marc Janko (16), Douglas (56) i Emir Bajrami (77). Natomiast izraelski zespół wygrał z Hapoelem Akka 2:0 (1:0), po golach Toto Tamuza (20) i Omera Damariego (72).

Z przeciwników krakowian grał jeszcze Fulham - 2:2 (0:1) z Manchester City. Goście prowadzili po bramkach Sergio Aguero. W 55. minucie kontaktową bramkę strzelił Bobby Zamora, a kwadrans przed końcem punkt londyńskiej ekipie zapewnił Danny Murphy.

W poniedziałek w lidze duńskiej Odense BK zmierzy się na wyjeździe z AC Horsens.

Dramatyczne chwile przeżywał w niedzielę reprezentacyjny bramkarz PSV Eindhoven Przemysław Tytoń. W końcówce pierwszej połowy w meczu z Ajaksem (2:2; trafienia Tima Matavza i Georginio Wijnalduma z rzutu karnego dla PSV) Polak został kopnięty kolanem w głowę przez interweniującego wślizgiem klubowego kolegę Timothy'ego Derijcka. Przerwa trwała aż 15 minut, a Tytoń opuścił boisko na noszach z usztywnioną szyją. Później PSV poinformował, że doznał silnego wstrząśnienia mózgu i przebywa na obserwacji na oddziale neurologii.

Inny z rywali Legii - Rapid Bukareszt zremisował bezbramkowo w derbowej potyczce z Dinamem.