Sporting Lizbona - Legia Warszawa 1:0
Bramka: Fernandez 84
Sporting: Patricio - Pereira, Polga, Rodriguez (71. Rodriguez), Insua - Fernandez, Carrico, Schaars - Carrillo (70. Capel), Izmaiłow, Van Wolfswinkel
Legia: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Wawrzyniak - Rzeźniczak (68. Wolski), Vrdoljak - Rybus, Gol (87. Hubnik), Żyro (60. Kucharczyk) - Ljuboja

Koniec meczu:

90+5. min. - Ljuboja strzela tuż nad poprzeczką

90+4. min. - Żółta kartka dla Jędrzejczyka

91+1. min. - Wolski miał dobra okazję. Jego strzał nogami broni Patricio

90. min. - Kuciak wyjściem za pole karne przerywa akcję Sportingu

87. min. - Zmiana w Legii. Hubnik zastępuje Gola

86. min. - Insua mocno i niecelnie uderzał na bramkę Legii

84. min. - Gol dla Sportingu. Kolejny rzut wolny dla gospodarzy. Fernandez dośrodkował w pole karne. Piłka była mocno bita w kierunku dalszego słupka. Nikt jej po drodze nie dotknął i wpadła do siatki

82. min - Rzut wolny dla Sportingu. Po dośrodkowaniu Van Wolfswinkel fauluje Wawrzyniaka

81. min. - Jędrzejczyk przerywa szarżę Capela

78. min. - Wolski faulowany tuż przed polem karnym. Rzut wolny dla Legii. Vrdoljak uderzył pół metra nad poprzeczką

77. min. - Wolski dryblowa polu karnym. Niestety zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału

74. min. - Wolski z trudnej pozycji uderzył na bramkę Patricio. Bramkarz Sportingu pewnie złapał piłkę

71. min. - Kolejna zmiana w składzie gospodarzy. Xandao wszedł za Rodrigueza

70. min. - Zmian w Sportingu. Capel zastępuje Carrillo

69. min. - Rzut rożny dla Legii. Po dośrodkowaniu Komorowski uderza głową wysoko nad bramką

68. min. - Zmiana w Legii. Wolski wchodzi za Rzeźniczaka

62. min. - Dobra akcja Legii. Kucharczyk z lewego skrzydła podał na jedenasty metr. Niestety Rzeźniczak nie doszedł do piłki

60. min. - Zmiana w Legii. Kucharczyk zastąpił Żyro

59. min. - Żółta kartka dla Janusza Gola, a po chwili i dla Ljuboji. Obaj dyskutowali z sędzią

58. min. - Żyro strzela, ale zbyt lekko by zaskoczyć Patricio

57. min. - Rybus przedzierał się w polu karnym. Padł na murawę. Sędzia nie przerwał gry. Rybus za protesty obejrzał żółtą kartkę

56. min. - Kuciak piąstkuje piłkę daleko poza pole karne

55. min. - Kuciak po dośrodkowaniu Insuy wbija piłkę na rzut rożny

53. min. - Żewłakow ratuje w ostatniej chwili zespół. Przecina podanie do Van Wolfswinke, który wyszedłby sam na sam z Kuciakiem

50. min. - Gol fatalnie zagrywa do Rybusa, który wychodził na czystą pozycję

48. min. - Rybus przechwytuj piłkę. Podaje do Ljuboji, al ten jest na spalonym

47. min. -Legia szybko przejęła piłkę i przeprowadziła akcję. Rybus jednak zbyt długo zwlekał w polu karnym z zagraniem i w efekcie ją stracił

46. min. - Drugą cześć meczu rozpoczęli gospodarze

Koniec pierwszej połowy:

45. min. - Dobra asekuracja Rzeźniczaka, który przerywa akcję rywali

42. min. - Żewłakow przecina dośrodkowanie Insuy

39. min. - Żółta kartka dla Carrillo fulu na Rybusie

37. min. - Ljuboja przegrał pojedynek biegowy z Insuą

35. min. - Żółta kartka dla Wawrzyniaka za faul na Carrillo

33. min. - Kuciak dobrze interweniuje i jedną ręką broni uderzenie rywala

32. min. - Komorowski blokuje dośrodkowanie z prawej strony

29. min. - Vrdoljak zaatakował bramkarza gospodarzy i naciskany golkiper wybił piłę w aut

28. min. - Insua z dystansu wysoko nad bramką

26. min. - Rzut wolny dla Sportingu z boku pola karnego Legii. Fernandez dorzucił piłkę zbyt nisko i legioniści wybili ją daleko od bramki

25. min. - Jędrzejczyk przerywa akcję portugalskiego zespołu

23. min. - Ljuboja wywalczył rzut rożny. Dośrodkował Rybus. Niestety ponownie źle

20. min. - Fernandez z rzutu wolnego przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką

19. min. - Sędzia odgwizduje zagranie ręką Ljuboji

17. min. - Pewna interwencja Kuciaka po dośrodkowaniu z prawej strony

14. min. - Ljuboja był bliski pokonania bramkarza rywali. Serb wbiegł między dwóch obrońców i uderzył piłkę głową tuż obok słupka

12. min. - Szczęście Legii. Po rzucie wolnym. Kuciak odbił piłkę przed siebie, ale żaden z piłkarzy Sportingu nie dobił jej do siatki

10. min. - Vrdoljak przedarł się środkiem. Jego rajd faulem przerwał Schaars, który został za to ukarany żółtą kartką

9. min. - Rybus zgrał piłkę głową do Ljuboji, ale Serb był na spalonym

8. min. - Schaars ze stałego fragmentu gry wrzucił piłkę w "16" Legii. Tam najwyżej wyskoczył Żewłakow i wybił piłkę

7. min. - Faul Wawrzyniak a środku boiska. Rzut wolny dla Sportingu

5. min. - Groźna akcja Sportingu. Kuciak piąstkuje piłkę

4. min. - Legioniści zaczęli mecz bardzo ofensywnie

3. min. - Rybus ponownie źle wykonał stały fragment gry

2. min. - Jędrzejczyk wywalczył kolejny rzut rożny

1. min. - Pierwsza akcja i od razu rzut rożny dla Legii. Rybus źle dośrodkował

Początek meczu: Zaczęli piłkarze Legii