Standard Liege - Wisła Kraków 0:0
Bramka:
Standard: Bolat - Goreux, Felipe, Ciman, Pocognoli - Buyens, Belhocine, Bjarnason, Gershon - Tchite, Cyriac
Wisła: Pareiko - Jovanović (76. Biton), Jaliens, Chavez, Diaz - Wilk (87. Jirsak), Garguła, Nunez - Melikson - Iliev, Genkow

Koniec meczu: Niestety po zakończeniu meczu piłkarze Wisy nie potrafili pogodzić się z porażką. I wdali się w przepychanki z piłkarzami Standardu.

90+4. min. - Pareiko dwukrotnie broni groźne strzały rywali

90. min. - Rzut rożny dla Standardu. Nic z niego nie wynikło

88. min. - Genkow przyjął piłkę w polu karnym. Próbował obrócić się z nią i uderzyć na bramkę rywali. Strzał wyszedł mu jednak fatalnie

87. min . - Zmiana w Wiśle. Jirsak wchodzi za Wilka

83. min. - Gospodarze wyszli z groźną kontrą. W ostatnie chwili Genkow wybił piłkę spod nóg Goreuxa, który szykował się do strzału z 14 metrów

81. min. - Rzut rożny dla Wisły. Felipe wybija piłkę daleko od bramki

78. min. - Kirm miał fantastyczną okazję do strzelenia gola. Jednak będąc w polu karnym rywala nieczysto trafił w piłkę

76. min. - Zmiana w Wiśle. Biton wchodzi za Jovanvicia

75. min. - Tchite na spalonym

73. min. - Po rzucie rożnym Bjarnason źle trafił głową w piłkę

72. min. - Rzut wolny dla Standardu. Pocognoli trafił w mur

71 min. - Jaliens łatwo wygrywa starcie z Tchite

68. min. - Genkow źle przyjął piłkę w polu karnym. Futbolówka odskoczyła mu na dwa metry i przejęli ją obrońcy

65. min. - Bolat łapie piłkę po dośrodkowaniu Jovanovicia

63. min. - Dramat Wisły. Nunez za faul zostaje ukarany drugą żółtą kartką, co w efekcie oznacza czerwoną i od tej chwili "Biała Gwiazda" gra w "10"

62. min. - Nunez przechwycił piłkę na połowie Standardu.Po chwili stracił ją Garguła

59. min. - Strzał Jovanovicia z 17 metrów zabokowany

58. min. - Tchite z dystansu posłał piłkę obok słupka

57. min. - Goreux ograł łatwo Diazae Wiślak w ostatniej chwili jeszcze dał radę wybić piłkę spod nóg rywala

56. min. - Melikson na spalonym

54. min. - Żółta kartka dla Wilka

53. min. - Goreux przy linii bocznej odepchnął trenera Wisły

52. min. - Tym razem Jaliens lepszy od Tchite. Wiślak wygrywa pojedynek biegowy

49. min. - Cyriac wygrał walkę w powietrzu z Jaliensem i strzelił głową bok słupka

47. min. - Genkow pada w polu karnym Standardu. Sędzia nie przerywa gry

46. min. - Drugą część meczu zaczęła Wisła

Koniec pierwszej połowy:

46+1. min. - Chavez wybija piłkę po dośrodkowaniu Tchite

43. min. - Iliev ponownie próbował dryblingu przed polem karnym. Znów ograł dwóch rywal, ale trzeciego już nie dał rady

39. min. - Pareiko piąstkuje piłkę na ósmym metrze

37. min. - Chaez zdecydowanym wejściem przerywa kontrę gospodarzy

34. min. - Najlepsza okazja dla Standardu. Po dośrodkowaniu Pocognoliego Cyriac uderzył głową dwa metry obok słupka

30. min. - Nunez i Bjarnason ukarani żółtymi kartkami. Wiślak za symulowanie, że został uderzony przez rywala, a piłkarz gospodarzy za faul

29. min. - Diaz poturbowany w jednym ze starć. Na chwilę musiał opuścić boisko, ale już jest zdolny do gry

27. min. Tchite dośrodkował z lewej strony na ósmy metr. Piłkę głową wybija dobrze ustawiony Diaz

26. min. - Bardzo chaotyczna i agresywna gra z obu stron. Ani Wisła, ani Standard nie są na razie wstanie przejąć inicjatywy

21. min. - Melikson zagrał prostopadle, ale Jovanovic za późno wystartował i w efekcie nie doszedł do piłki

19. min. - Ciman dośrodkował w pole karne Wisły. Tam jednak nie było żadnego z piłkarzy gospodarzy

18. min. - Iliev przeryw groźną akcję Standardu

15. min. - Melikson sprytnie zagrał pięta do Ilieva. Serb jednak przegrał pojedynek biegowy z obrońcą. Szkoda bo wyszedłby czystą pozycję

13. min. - Dobra akcja Wisły. Niestety Genkow był na spalonym

12. min. - Iliew na prawym skrzydle ograł dwóch rywali. Dopiero trzeci przerwał jego akcję

10. min. - Melikson faulowany na środku boiska

9. min. - Rzut wolny dla Wisły. Garguła dośrodkował w pole karne, ale Bolat wyszedł z bramki i pewnie złapał piłkę

6. min. - Iliev na spalonym

5. min. - Błąd Chaveza, który tuż przed swoim polem karnym o mało nie stracił piłki. Na szczęście bez konsekwencji

4. min. - Obie drużyny grają bardzo agresywnie. Bardzo blisko przy przeciwniku. Przez to co chwila mamy straty z obu stron

2. min. - Pierwszy faul Jaliensa na Cyriacu. Rzut wolny dla rywali. Kiepsko wykonany i obrońcy Wisły wybili piłkę

1. min. - Wisła szybko odzyskuje piłkę

Początek meczu: Zaczęli gospodarze