Legia Warszawa - Rosenborg Trondheim 1:1
Bramki: Kosecki 42 - Dockal 80
Legia: Kuciak - Wawrzyniak - Jędrzejczyk, Astiz, Rzeźniczak - Kosecki, Łukasik (90. Furman), Radović, Ljuboja, Kucharczyk (76. Żyro) - Saganowski
Rosenborg: Orlund - Dorsin, Reginiussen, Hoiland, Strandberg - Dockal, Henriksen, Svensson, Diskerud, Elyounoussi - Fredheim Holm (72. Prica)

Koniec meczu

90+4. min. - Prica z ostrego kąta uderza daleko obok bramki

90+3. min. - Rzut wolny dla Rosenborga. Krótko rozegrany i Furman przechwycił piłkę

90+2. min. - Po dośrodkowaniu Radovica, Żyro zgrał piłkę do Saganowskiego a ten uderzył głową tuż nad poprzeczką

90. min. - Zmiana w Legii. Furman wchodzi za Łukasika

89. min. - Kontra Legii kończy się po fatalnym podaniu Żyro

88. min. - Rzut wolny dla Rosenborga. Kuciak broni mocny strzał Dockala

87. min. - Radovic odbiera piłkę Dockalowi

84. min. - Kosecki dobrze próbował zagrać prostopadłą piłkę do Saganowskiego, ale zrobił to zbyt mocno

82. min. - Kuciak broni strzał Henriksna

80. min. - Gol dla Rosenborga. Dockal dopadł do piłki która spadła na 16 metr i strzałem w róg pokonał Kuciaka

79. min. - Kuciak broni strzał Dockala

76. min. - Zmiana w Legii. Schodzi Kucharczyk. Wchodzi Żyro

75. min. - Zmiana w Rosenborgu. Prica zmienia Holma

74. min. - Kucharczyk z trudnej pozycji uderzył głową. Bramkarz gości złapał piłkę

73. min. - Po rzucie rożnym piłka odbija się od Rzeźniczaka, ale na szczęście Kuciak był czujny i łapie ją

72. min. - Szybka akcja Legii. Radovic podał do Koseckiego, a ten znalazł się sam przed bramkarzem Tym razem jednak lepszy okazał się Orlund

71. min. - Astiz wybija piłkę po dośrodkowaniu Dorsina

68. min. - Ljuboja na spalonym

67. min. - Kuciak łapie piłkę po dośrodkowaniu Holma

66. min. - Ljuboja ograł obrońcę i wpadł w pole karne. Serb strzelił tuż nad poprzeczką

65. min. - Żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul na Holmie

64. min. - Ljuboja faulowany na środku boiska

63. min. - Dobry powrót Rzeźniczka, który zablokował dośrodkowanie Dorsina

62. min. - Kuciak wyjściem z bramki przerywa akcję gości

61. min. - Dobra akcja Legii. Po dośrodkowaniu Kucharczyka Saganowskiemu zabrakło centymetrów by sięgnąć piłkę

60. min. - Ljuboja na spalonym

59. min. - Rzut wolny dl Legii. Złe dośrodkowanie Łukasika

58. min. - Rzut rożny dla Rosenborga. Rzeźniczak przejmuje piłkę

57. min. - Przerwa w grze. Znów na boisko poleciały serpentyny

56. min. - Dockal ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem

55. min. - Kosecki przy próbie dryblingu pogubił się piłka uciekła mu za boisko

53. min. - Po uderzeniu głową Henriksena piłka spada na poprzeczkę i wlatuje za boisko

52. - Wawrzyniak wygrywa pojedynek biegowy z rywalem i przerywa akcję gosći

51. min. - Dorsin z dystansu obok bramki

50. min. - Kuiciak wychodzi na przed pole i łapie prostopadłe podanie do napastnika Rosenborga

49. min. - Dockal strzela obok bramki Kuciaka

48. min. - Kucharczyk z dystansu uderzył zbyt słabo, by pokonać bramkarza rywali

47. min. - Ljuboja w starciu z dwoma rywalami padł przed polem karnym, ale sędzia nie przerwał gry

46. min. - Drugą część meczu rozpoczęli gospodarze

Koniec pierwszej połowy:

45+2. min. - Elyounoussi przegrywa pojedynek z Jędrzejczykiem

45. min. - Saganowski z dystansu posłał piłkę wysoko nad poprzeczką

44. min. - Kontra Legii. Kucharczyk niestety pogubił się w dryblingu

43. min. - Rzut wolny dla Norwegów. Po dośrodkowaniu Łukasik blokuje strzał Dorsina

42. min. - GOOOOOL!!! Legioniści rozklepali obronę gości. A celnym technicznym strzałem akcję wykończył Kosecki

40. min. - Szczęście Legii. W ostatniej chwili udało się wybić piłkę sprzed bramki Kuciaka

39. min. - Henriksen złapany na spalonym

38. min. - Jędrzejczyk wybija głową piłkę po dośrodkowaniu Dockala

36. min. - Ljuboja z rzutu wolnego posyła piłkę tuż obok słupka

35. min. - Diskerud ukarany żółtą kartką za faul na Radoviciu

34. min. - Strzał Koseckiego sprzed pola karnego zablokowany

31. min. - Kucharczyk faulem przerywa akcję Rosenborga

29. min. - Po dośrodkowaniu z kornera Jędrzejczyk uderzył głową obok bramki

28. min. - Kosecki znalazł się w dobrej sytuacji Jego mocny strzał bramkarz wybił na rzut rożny

27. min. - Henriksen z dystansu uderza metr obok słupka

25. min. - Rzeźniczak przerywa akcję gości

23. min. - Kucharczyk z dystansu trafia w poprzeczkę. Dobitka Saganowskiego przelatuje nad bramką

22. min. - Jędrzejczyk naprawia błąd Rzeźniczaka, który dał się łatwo ograć Dorsinowi

19. min. - Na spalonym Elyounoussi

17. min. - Cudowna interwencja Kuciaka po strzale z dystansu Henriksena

16. min. - Kosecki na spalonym

15. min. - Kontra gości. Prostopadłe zagranie do Fredheima Holma wyjściem z bramki przerywa Kuciak

14. min. - Rzut rożny dla Legii. Spore zamieszanie pod bramką Orlunda, ale piłka nie wpada do siatki

12. min. - Rzut w dla Rosenborga. Piłka trafia w mur

11. min. - Żółta kartka dla Astiza za zagranie ręką

10. min. - Diskerud zagrywa w pole karne legionistów, ale tam nie ma żadnego z jego kolegów

8. min. - Ljuboja na spalonym

7. min. - Pierwsza akcja gości kończy się zbyt mocnym podaniem w pole karne i Kuciak łapie piłkę

6. min. - Początek meczu zdecydowanie pod dyktando Legii

5. min. - Kosecki wywalczył rzut rożny. Łukasik dośrodkował zbyt mocno i piłka wyleciała za boisko

4. min. - Kolejny rzut wolny dla Legii. Z 30 metrów tuż obok słupka uderzał Ljuboja

3. min. - Rzut rożny dla Legii. Piłkę wrzucał Łukasik. Pewnie złapał ją bramkarz Rosenborga

2. min. - Faul na Kucharczyku. Rzut wolny dla Legii. Obrońcy rywali wybijają dośrodkowanie

1. min. - Legia od razu ruszyła na przeciwnika i przejęła piłkę. Na murawę poleciały serpentyny i sędzia przerwał na chwilę grę

Początek meczu: Spotkanie rozpoczęli goście