Krakowianie bardzo szybko zakończyli swój pierwszy występ w Lidze Europejskiej. Już w 3. min. mogło być 0:1, jednak po ładnym strzale Besarta Ibraimiego piłka poleciała metr od słupka. Niecałe 10 minut później rywale cieszyli się ze zdobycia gola. Prawą stroną pobiegł z piłką Blagoja Todorovski, po czym wrzucił ją w pole karne, gdzie był niepilnowany Ibraimi, który wykorzystał okazję.

Losy awansu do następnej rundy były w tym momencie praktycznie przesądzone. Nic więc dziwnego, że Macedończycy nie angażowali dużych sił w akcje ofensywne. Inicjatywę przejęła Cracovia, która wyrównała w drugiej połowie.

W 68. min sędzia podyktował rzut wolny dla "Pasów". Po strzale z ponad 20 m Mateusza Cetnarskiego piłkę skierował do siatki zawodnik Skendiji.

W doliczonym czasie gry Ferhan Hasani skutecznie wykończył kontrę gości.

Cracovia Kraków - Skendija Tetowo 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Besart Ibraimi (12), 1:1 Besir Demiri (68-samobójcza), 1:2 Ferhan Hasani (90+3).
Żółta kartka - Cracovia Kraków: Sebastian Steblecki, Marcin Budziński; Skendija Tetowo: Marjan Radeski, Stephan Vujcic Ardian Cuculi.
Sędzia: Gunnar Jarl Jonsson (Islandia).
Widzów 7 122.
Cracovia: Grzegorz Sandomierski - Jakub Wójcicki, Hubert Wołąkiewicz, Piotr Polczak, Deleu - Tomas Vestenicky (46. Mateusz Wdowiak), Damian Dąbrowski (46. Mateusz Cetnarski), Marcin Budziński, Miroslav Covilo, Anton Karaczanakow (50. Sebastian Steblecki) - Erik Jendrisek.
Skendija Tetowo: Kostadin Zahov - Blagoja Todorovski, Egzon Bejtulai, Ardian Cuculi, Besir Demiri - Marjan Radeski (83. Sciprim Taipi), Armend Alimi (71. Artim Polozani), Feran Hasani, Stephan Vujcic, Stenio Junior - Besart Ibraimi (88. Juffo Victor Nildo).