Kompromitacja, wstyd, żenada! Legia przegrała z "kelnerami" z Luksemburga

| Aktualizacja:

Piłkarze Legii Warszawa przegrali u siebie z F91 Dudelange z Luksemburga 1:2 (1:1) w pierwszym meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Rewanż za tydzień w Luksemburgu.

wróć do artykułu
  • ~Kelnerzy to Legia
    (2018-08-11 02:02)
    W Luxembourgu pisza ze ich zespol wygral z kelnerami.
  • ~LEO
    (2018-08-10 15:54)
    WIELKI klub z małego miasta . Warszawka , wstydz się .
  • ~bojkot Mundialu
    (2018-08-10 10:54)
    Jasiu oj ty - tutaj pewnie chodzi o taki sam bojkot, jak bojkot Mundialu ! Już zapomniałeś ?
  • ~old 62
    (2018-08-10 09:30)
    Nigdy dotychczas nie zdarzyła się porażka naszej drużyny z Luksemburgiem lub drużyną z tego miniaturowego kraju. Oni grają na poziomie trzeciej ligi,a jednak są dla nas za silni ? Ciekawe z kim możemy wygrać,słabszych już nie ma ? Po kompromitacji na MŚ naszej drużyny reprezentacyjnej,teraz przyszła katastrofa naszej piłki klubowej. Jak mówi kolega,nasi grają w 4K (klapa,katastrofa,kompromitacja,kiszka).
  • ~Paweł
    (2018-08-10 08:44)
    Poruszę dwie kwestie. Może my po prostu Legia nie powinna być uznawana za faworyta tego dwumeczu, podobnie jak nie są Lech i Jagiellonia? Od wielu lat poziom polskiej piłki ligowej nie świadczy o tym, byśmy mieli rywalizować na poziomie takich drużyn jak BATE Borysow, Anderlecht, Celtic, itp. Dwa udane momenty Legii w LM przed dwoma laty wiosny nie uczyniły, a wakacyjna historia z dyspozycją mistrza Polski powtarza się co roku. Jestem jednak przekonany, że wiosną sytuacja ponownie się powtórzy i - znowu z innym trenerem - ale Legia po raz kolejny w końcówce zapewni sobie tytuł mistrzowski. Wszystko wróci do normy i media oraz klub zaczną tworzyć nowe nadzieje i oczekiwania na podbój Europy. Legia na tle polskie ligi wygrywa od niechcenia rozgrywki, chociaż przez rundę jesienną gra co najwyżej na pół gwizdka. Cóż zrobić, ma potencjał, który na Ekstraklasę jej wystarcza - szkoda jedynie, że w tak mizernym stylu. Później przychodzą rozgrywki eliminacyjne do eliminacji europejskich imprez i okazuje się, że i nasz mistrz, i pozostałe drużyny traktują to jako wakacyjną przygodę, bo od września skupiają się już jedynie na lidze, zdążywszy zapomnieć (bo chcąc zapomnieć), że miały chore ambicje, a zostały sprowadzone na ziemie przez pół-amatorów, egzotycznych grajków, albo po prostu rywali, którzy nie tylko wyszli na boisko, ale jeszcze na nim walczyli i kreatywnie realizowali założenia taktyczne - na tyle, na ile potrafili. Tymczasem nasi nie umieją albo nie chcą. I tak oto po fatalnym mundialu, coś puka od spodu. Czyżby to zdrowy rozsądek spod dna, na którym znalazła się polska piłka (seniorska, młodzieżowa, ligowa)? Może czas wreszcie na poważną debatę i konkretne zmiany w polskiej piłce? PZPN robi dobrą minę do złej gry, dopóki Nawałka prowadził Orłów przez udane eliminacje i EURO. Ten czas się skończył, a Nawałka skompromitował. Przez ostatnie lata Bońka w roli szefa PZPN nie zmieniło się nic w polskiej piłce, poza dobrym pijarem i organizacją. Sportowo jesteśmy coraz gorsi. Albo ktoś zdecyduje się na jakąś rewolucję i trzaśnie tym towarzystwem, albo uznajmy wprost, że polska piłka nożna nie powinna cieszyć się większym zainteresowaniem i finansowaniem niż rozgrywki tenisa stołowego, albo badmintona.
  • ~Edyta
    (2018-08-10 08:39)
    W każdej porażce jest szansa na odwrócenie karty...Tą szansą jest F. Smuda...Może nie będą wygrywać od razu, ale na pewno nie będą grać jakby ... mieli związane między nogami...
  • ~kibic
    (2018-08-10 08:23)
    Przestańcie wypisywać, że wstyd, żenada itp. Normalny obserwator widzi od lat co się dzieje z polska piłka ligową. żeby dokonać zmian należy rozwiązać wszystkie organizacje piłkarskie z PZPN na czele nawet licząc się z wykluczenie z FIFA i dokonać gruntownej czystki tak samo jak z sądownictwem. Jak tego się nie zrobi to tu i tam będzie następowała blokada. Ale czy stać ministerstwo na to, chyba nie?
  • ~lot
    (2018-08-10 07:22)
    Nasza piłkarska ekstraklasa powinna się nazywać ekstra-szmata Żenada wstyd takie coś pokazują w TVP za nasze pieniądze.Tym kopaczom z Legi pensje obniżyć do minimum. Wstyd i chańba
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-08-10 07:18)
    Szanowi czym lepsza jest Jagiellonia Białystok ,Lech Poznań ,Górnik Zabrze( tu można oko przymknąć ,grały ,,dzieciaki" ). Nie ma Polskiej Piłki Klubowej. Mecze Oba oglądałem w telewizji.ŻENADA.
  • ~Don Carlos
    (2018-08-10 06:49)
    Polacy nic się nie stało i tak jesteście potęgą wszędzie i dookoła.
  • ~ja 58
    (2018-08-10 00:50)
    Ale tytuł Legia przegrała z kelnerami,to kelner nie może być piłkarzem.Prawda jest taka że kelner zawsze był cwańszy. Warszawiacy mają słabą głowę,liczyli jak zawsze że bramki przyniosą im na tacy.Kiedy przestaniemy liczyć na cud nad Wisłą.
  • ~A dziennikarze to niby są lepsi?
    (2018-08-10 00:47)
    Cytuję: "Inaki Astiz próbował naprawić swój błąd..." Iñaki Astiz próbował naprawić błąd Michała Pazdana.
  • ~wstydzę się
    (2018-08-09 23:29)
    Oto do czego doprowadziły polski sport, wieloletnie rządy kle rykal nego" mo hery zmu naszego (nied orobio nego) kac zaka.
  • ~Wolska
    (2018-08-09 23:29)
    To nie Legia ale wolska jest kompromitacja w Europe.Kraj oszustów,cwaniaków, naciagaczy ktorzy pstryknęli kogoś na kasę i teraz pokazuja jacy to oni sa kozacy. Smutny kraj.
  • ~wogo
    (2018-08-09 23:24)
    Grali jak równy z równym.
  • ~ren
    (2018-08-09 23:22)
    Mioduski won
  • ~myśli z marginesu
    (2018-08-09 23:19)
    Nawet jeżeli Łazienki zdobędą mistrza Polski w przyszłym roku, to do LM zgłosić drużynę nr 2, lub 3, lub 12. Może nad nimi nie będzie fatum.
  • ~henry
    (2018-08-09 23:16)
    Legia to przykład kompletnej niekompetencji w zarządzaniu klubem sportowym.
  • ~Mar
    (2018-08-09 23:14)
    Nawet się nie dziwię, że nikt nic nie pisze. To nawet wstyd komentować.

Może zainteresować Cię też: