Jan Tomaszewski po meczu Legii: To jest hańba! Jeszcze chwila, a lać nas będzie San Marino i Andora

| Aktualizacja:

Jagiellonia, Lech i Legia zgodnie przegrały swoje pierwsze mecze w trzeciej rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej. O ile porażki piłkarzy z Poznania i Białegostoku w starciu ze średniakami z Belgii ujmy nie przynoszą, to wpadka mistrzów Polski z zespołem z Luksemburga jest powodem do wstydu.

wróć do artykułu
  • ~aabb
    (2018-08-17 20:46)
    a nie lepiej przeznaczyć te miliony - między innymi na ..siatkówkę , lekkoatletykę , skoki narciarskie , kolarstwo ?
  • ~kibic z W-wy
    (2018-08-17 11:19)
    W polskiej lidze powinno być ograniczenie wiekowe: w ekstraklapie powinni grać zawodnicy tylko do 29 roku życia. Starsi na eksport, do I ligi lub do drużyn B. W ten sposób ograniczymy też sprowadzanie przechodzonego szrotu.
  • ~kibic z W-wy
    (2018-08-17 11:16)
    Janek Tomaszewski wskazał ważną rzecz: Legia jest w d.... koloru zawodników, których sprowadza. A i w d.... Mioduskiego.
  • ~ja 58
    (2018-08-12 01:14)
    Janek jest super, najpierw chwali Legie że odpada ze Słowakami z honorem.Teraz grzmi że legia przegrywa z kelnerami.Panie Janku jak w TVP panu płacą,to krytyka delikatna jak mecze w innej stacji i kasy nie ma to pan wielce oburzony.Jaś w tej hańbie brałeś udział,śpiewasz tak jak ci zapłacą.Trzeba zacząć myśleć o golfie.
  • ~Radomskower
    (2018-08-11 14:03)
    Pilka klubowa w Polsce zawsze byla słaba. Zadnych sukcesow. Sukces jak wygrali mecz . Teraz to samo plus bida brak boisk i trenerow i skutek jak widac.
  • ~starik
    (2018-08-11 10:10)
    Ale o co chodzi?...Po mundialu trener był zadowolony, prezes był zadowolony, a kibice na lotnisku skandowali "Dziękujemy..."
  • ~Fhjk
    (2018-08-10 23:31)
    Gdzie jest ten alimenciarz ?
  • ~PolskaZawłaszczonaPiłkaNasza
    (2018-08-10 22:37)
    co, nie smakuje rudy bigos?????????
  • ~www
    (2018-08-10 20:20)
    Pan Janek złotousty jak zwykle błysnął elokwencją.
  • ~jj25
    (2018-08-10 18:38)
    Najlepiej by było, żeby ROZWIĄZANO to źródełko dochodów STARYCH CWANYCH PIECZENIARZY na jakieś 5 lat. Wymrą cwaniaczki, to się odbuduje od podstaw tak, jak powinno być!
  • ~slazak
    (2018-08-10 17:38)
    za to kibolstwo pierwszej wody
  • ~bewube
    (2018-08-10 17:02)
    Pytanie brzmi czy to jeszcze jest sport czy business a może zakłady bukmacherskie
  • ~kibic
    (2018-08-10 14:26)
    Panie Janie a gdzie Togo,Wyspy Salomona,Maorysi to też giganci futbolu,dla Legii nieosiągalni
  • ~kob
    (2018-08-10 12:31)
    brawo ,mówi prawdę, polska liga to zbieranina kopaczy a nie piłkarzy
  • ~Jc
    (2018-08-10 12:00)
    A moze czas myslec o powazniejszych sprawach zamiast o pilce kopanej? Moze czas zaczac mowic ze zarabiajac miliony na pilce kopanej okrada sie innych?
  • ~toj
    (2018-08-10 11:50)
    Dopóki znajdą się kretyni finansujący takich " piłkarzy " oraz ludzie kupujący bilety na te pośmiewiska ,na patrzenie na skacowanych ,wykończonych ludzików biegających po trawie to bedzie jak jest . Zawsze lepiej dośtać 10 tys za chodzenie niż 2 tys za bieganie np w Amazonie przez 8 godz
  • ~Misio.,,,,,....,,,..,
    (2018-08-10 11:07)
    Jak się skończy kasa na piłkę w Polsce, to skończy się zabawa w piłkarstwo, a zacznie prawdziwa piłka.
  • ~t.
    (2018-08-10 11:06)
    Alez p. Tomaszewski, jeszcze niedawno piales z zachwytu nad nasz pilja ...
  • ~Stasiu
    (2018-08-10 11:02)
    Szanowny panie Tomaszewski, ryby zaczyna g n i c od glowy!
  • ~taktotak
    (2018-08-10 10:45)
    Już nas leją, nie widzi Pan tego?

Może zainteresować Cię też: