Jan Tomaszewski po meczu Legii: To jest hańba! Jeszcze chwila, a lać nas będzie San Marino i Andora

| Aktualizacja:

Jagiellonia, Lech i Legia zgodnie przegrały swoje pierwsze mecze w trzeciej rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej. O ile porażki piłkarzy z Poznania i Białegostoku w starciu ze średniakami z Belgii ujmy nie przynoszą, to wpadka mistrzów Polski z zespołem z Luksemburga jest powodem do wstydu.

wróć do artykułu
  • ~luneta
    (2018-08-10 09:11)
    Ma rację.Zamiast polskich zawodników grają jacyś nieudacznicy,zbieranina z całego świata za ciężkie pieniądze.Efekty aż nadto widoczne.
  • ~Kuba Wątły
    (2018-08-10 09:11)
    import szrotu = LEWACTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~smith
    (2018-08-10 09:11)
    dokładnie. zaorać i od początku. wystawiać polskich młodych piłkarzy żeby cokolwiek grali i się ogrywali a nie odpady piłkarskie zbierane po 3 ligach europejskich.
  • ~jajco
    (2018-08-10 09:24)
    wyjatkowo pierwszy raz zgadzam się z Janem Tomaszewskim!
  • ~jajco
    (2018-08-10 09:25)
    i to szrot za miliony złotych...
  • ~WPR
    (2018-08-10 09:30)
    Dopóki ci co się dobrze przy takiej piłce bawią, dopóty nic się nie zmieni...
  • ~oj
    (2018-08-10 09:32)
    A to ci dopiero dramat.
  • ~Jasiek z Zadupia
    (2018-08-10 09:48)
    Janek też obniżył poziom.Najlepszy był tydzień przed m.s.Rosja-Dlaczego....
  • ~Radomskower
    (2018-08-10 09:55)
    Tomaszewski bredzi. Polska pilka klubowa potrzebuje duzych pieniedzy na dobrych zagranicznych trenerow i dobrych zagranicznych puljarzy przy ktorych beda sie ogrywac. Szymanski Kapustka bielik niczego nie pokazali bo są ciency technicznie bo nikt od trampkarza niczego ich nie nauczyl . A nasi seniorzy pilkarze nic nie potrafia dlatego grzeja lawy. Trenerzy tez.
  • ~bojkot Mundialu w Rosji
    (2018-08-10 09:55)
    Jasiu oj ty - tutaj pewnie chodzi o taki sam bojkot, jak bojkot Mundialu w Rosji ! Już zapomniałeś ?
  • ~Zepp
    (2018-08-10 09:59)
    Polska nie jest już krajem europejskim więc polskie drużyny przegrywają w Lidze Europejskiej. Chyba logiczne?
  • ~taktotak
    (2018-08-10 10:45)
    Już nas leją, nie widzi Pan tego?
  • ~Stasiu
    (2018-08-10 11:02)
    Szanowny panie Tomaszewski, ryby zaczyna g n i c od glowy!
  • ~t.
    (2018-08-10 11:06)
    Alez p. Tomaszewski, jeszcze niedawno piales z zachwytu nad nasz pilja ...
  • ~Misio.,,,,,....,,,..,
    (2018-08-10 11:07)
    Jak się skończy kasa na piłkę w Polsce, to skończy się zabawa w piłkarstwo, a zacznie prawdziwa piłka.
  • ~toj
    (2018-08-10 11:50)
    Dopóki znajdą się kretyni finansujący takich " piłkarzy " oraz ludzie kupujący bilety na te pośmiewiska ,na patrzenie na skacowanych ,wykończonych ludzików biegających po trawie to bedzie jak jest . Zawsze lepiej dośtać 10 tys za chodzenie niż 2 tys za bieganie np w Amazonie przez 8 godz
  • ~Jc
    (2018-08-10 12:00)
    A moze czas myslec o powazniejszych sprawach zamiast o pilce kopanej? Moze czas zaczac mowic ze zarabiajac miliony na pilce kopanej okrada sie innych?
  • ~kob
    (2018-08-10 12:31)
    brawo ,mówi prawdę, polska liga to zbieranina kopaczy a nie piłkarzy
  • ~kibic