• ~fduPO im
    2015-02-24 15:20
    Policja zwarta i gotowa - jak mafia PO do żłobu !
  • ~nigdysieniepoddamy
    2015-02-24 07:04
    Czyli obecność kibiców = strzelanie do kibiców?
  • ~Piast
    2015-02-24 09:59
    Zbigniew boniek nic nie robi dla polskiej piłki nożnej. Nie słyszałem aby powiedział cos na antenie że polskie kluby i kluby z europy środkowo wschodniej sa dyskryminowane. tydzień temu kibice lońdyńskiego klubu w metrze pobili i wyrzucili z metra czarnoskórego francuza krzycząc -jesteśmy rasistami i bardzo to lubimy.W rzymie kibice Roterdamu bili sie z policja ,demolowali sklepy i kawiarnie .robili gesty faszystowskie i co .I nic Pan Boniek siedzi cicho i nie mówi Platiniemy -Michał tak nie może byc,że kilku jakis idiotów których policja belgijska nawet nie zindentyfikowała czy sa z Warszawy czy sa jej kibicami sa powodem do tego iż normalni kibice nie mogą zasiąśc na trybunach. A inne kluby robią co chca.PANIE BONIEK rusz PAN doope.
  • ~Amski
    2015-02-24 10:54
    Policja zwarta i gotowa na mecz !!! - a po meczu?
  • ~L
    2015-02-24 11:44
    O czym to świadczy, chyba tylko o prowokacji w stosunku do kibiców
  • ~bendem pałował
    2015-02-24 15:19
    ZOMO w akcji, nie wyszło za bardzo z górnikami,
    szukają kiboli ? PO co ta prowokacja - niech POpilnują
    mostów !
  • ~o laboga
    2015-02-24 15:21
    A Radka nie pilnują, a POdłe Warchoły go POstrzelą ?
  • ~rafi
    2015-04-30 23:12
    Teraz widać jak niektórzy płytko myślą..ćwiczenia odbierane są jako prowokacja..gratuluje myślenia użytkowniku "L"..co by policja nie zrobiła, wszystko to prowokacja..zaraz jakieś podejrzenia o strzelanie do kibiców..po pierwsze to policja nie strzela do kibiców tylko do kiboli,a to spora różnica! a po drugie to niech kibolstwo zacznie się zachowywać normalnie, to nie będzie potrzeby użycia broni gładkolufowej. Wszyscy krzyczycie na policjantów, ale jak coś się dzieje to pierwsze co to kręcicie do nich numer..i wtedy nie powie żaden z was że to ludzie rządu PO, itd itd itd..