• ~wigraszek
    (2015-08-21 07:23)
    Nasi przyjaciele-tak jak onegdaj na Wołyniu!
  • ~internautka 50+
    (2015-08-21 07:46)
    P Komorowski utworzy instytut który w dużej części będzie zajmował się sprawami Ukrainy.
    Tak deklarował.
    A mnie się wydaje że najlepiej by było trzymać się na odległość od tego narodu.
    Nie widzę innej przyszłości Ukrainy tylko taką że będzie się musiał dogadać i współistnieć z Rosja.
  • ~m
    (2015-08-21 08:31)
    Ukraińcy to banderowski naród przyjdzie czas na tych bandytow ,Kowal jest ich tubą udający Polaka
  • ~m.polak
    (2015-08-21 08:17)
    Spokojnie panowie.Przyjadą banderowcy do Warszawy to murowany rewanż.Kibice Legi nie darują faszystom z Kijowa.Niech ich leją zdrowo,mają błogosławieństwo ks.Zalewskiego.
  • ~mik
    (2015-08-21 09:22)
    jest coś takiego jak intuicja językowa. czy się to komuś podoba, czy nie, w Polsce nazwy tylko dwóch narodowości funkcjonują jako obelgi. "Ty Żydzie" - w stosunku do osobników zanadto pazernych, oraz - "Ty Ukraińcu" - wobec ludzi podstępnych, złośliwych, mściwych i okrutnych.
  • ~kolo
    (2015-08-21 08:51)
    POLSKI LWÓW !!!
    Ukrainki TAK
    ukraincy NIE
  • ~xxx
    (2015-08-21 10:04)
    ... nasi kochani bracia ukraińscy (banderowcy) - dalej im liżmy tyłki...
  • ~radca
    (2015-08-21 09:48)
    Patrz You Tube i słuchaj głosów prawdy: ****** Ukrainę" po stokroć.Według oświadczenia ONZ niema takiego państwa,po prostu to była republika ZSRR uważana jest za teren Rosji wg
    prawa międzynarodowego ONZ.
  • ~Karol
    (2015-08-21 07:41)
    Rosjanie tylko usłyszeli o planach Dudy i już działają. Nie tylko Rosjanie ale Niemcy, Francuzi, Włosi.
    Już moskiewska swołocz działa. Dla Niemców i Rosjan to główne zadanie aby nie dopuścić do "głębszej" współpracy między Polską a Ukrainą. Aby Dudzie nie udało się zbudować porozumienia państw z Europy Wschodniej. Nie dajcie się prowokować!!!
  • ~KaZet
    (2015-08-21 11:18)
    Premier , nie tak znowu dawno oświadczyła , że my Polacy powinniśmy pilnować s w o i c h drzwi i troszczyć się o nasze dzieci . Czy "któryś " z gębujących wówczas / przeważnie
    Pisiorów , t e r a z Ją przeprosi ? . Bo mnie się wydaje , że to cięcie nożykiem , to wcale
    nie incydent , że ci bandyci , to nie tylko kibole - ale to podcinanie to już mają we krwi . Bandytom stawiają pomniki , ich parlament to akceptuje a władza przypina sobie do garnituru
    kotyliony z ich symbolami . " Bracia zza miedzy , bracia Słowianie ". Są mili , układni i grzeczni - u sadowników w powiecie grójeckim .