FC Barcelona - Manchester United 3:1
Bramki: Pedro 27, Messi 54, Villa 70 - Rooney 33
Barcelona: Valdes - Alves (88. Puyol), Mascherano, Pique, Abidal - Xavi, Busquets, Iniesta - Pedro, Messi, Villa (86. Keita)
Manchester: Van der Sar - Fabio (69. Nani) , Ferdinand, Vidic, Evra - Valencia, Carrick (76. Scholes), Giggs, Park - Rooney, Hernandez

90+3. min. - Koniec meczu. BARCELONA WYGRYWA LIGĘ MISTRZÓW!!!

90+1. min. - Iniesta próbował przelobować Van der Sara. Holender nie dał się zaskoczyć.

88. min. - Puyol zmienia Alvesa.

86. min. - Villa opuszcza bo. Wchodzi Keita.

85. min. - Nani schodzi z piłką do środka z prawego skrzydła i uderza lewą nogą obok słupka.

84. min. - Valdes wyjściem z bramki przerywa akcję "Czerwonych Diabłów".

81. min. - Evra próbował ograć w narożniku Alvesa. Nic z tego nie wyszło. Francuz stracił piłkę.

78. min. - Villa dotknął ręka piłkę w polu karnym. Sędzia uznał, że to zagranie było przypadkowe i rzutu karnego MU nie podyktował.

76. min. - Scholes zmienia Carricka.

74. min. - Rooney powstrzymany przed polem karnym Barcelony.

70. min. - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Villa technicznym strzałem tuż sprzed pola karnego umieszcza piłkę w samym "okienku" bramki Van der Sara. 3:1 dla Barcelony.

69. min. - Nani zmienia Fabio.

67. min. - Van der Sar w ciągu 60. sekund broni strzały Xaviego i Iniesty.

65. min. - Koronkowa akcja Barcelony. Alves podaje wzdłuż bramki, a strzał piętą Messiego obrońcy Man Utd wybijają sprzed linii bramkowej.

63. min. - Messi z łatwością uwolnił się od obrońców. Znalazł miejsce do oddania strzału. Tym razem jednak bramkarz MU łapie piłkę.

61. min. - Carrick ostro wchodzi w nogi Iniesty i też ogląda żółta kartkę.

60. min. - Żółta kartka dla Alvesa za faul na Evrze.

58.min. - Przerwa w grze. Jeden z kibiców wbiegł na murawę. Po chwili służby porządkowe uporały się z intruzem.

57. min. - Kolejna ska akcja Barcelony zakończona tym razem złym podaniem Pedro.

56. min. - Kolejny rajd Messiego przerwany faulem w środku boiska.

54. min. - GOOOOOOOLLLLL!!!!! Messi fantastycznie uderzył z 18. metrów, a kompletnie zaskoczony bramkarz MU nie miał szans na skuteczną obronę. 2:1 dla Barcelony.

52. min. - Kapitalna akcja Barcelony. Manchester miał dużo szczęścia, że nie stracił bramki. Najpierw w sytuacji sam na sam Alves trafił w Van der Sara, a dobitkę Messiego głową wybił Valencia.

49. min. - Rooney przedarł się w pole karne rywali, ale w ostatniej chwili pogubił się w dryblingu.

48. min. - Barcelona zamknęła MU w jego pol karnym. Co chwila robi się gorąco pod bramką Van der Sara, ale gola nie ma.

47. min. - Mascherano przebiegł praktycznie przez całe boisko. Jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

46. min. - Rozpoczęli Katalończycy. Oba zespoły bez zmian w składach.

Początek drugiej połowy:

45. min. - Koniec pierwszej części meczu. Mamy remis 1:1.

43. min. - Fantastyczny rajd Messiego. Argentyńczyk przed polem karnym podaje do partnera zespołu. Ten odgrywa mu wzdłuż bramki, ale Messi nie sięga piłki.

42. min. - Rzut wolny dla Barcelony. Piłkarze z Katalonii sprytnie chcieli rozegrać stały fragment gry, ale zabrakło dokładności.

39. min. - Z dystansu strzelał Iniesta. Ale w sam środek bramki i Van der Sar nie miał problemów ze złapaniem piłki.

37. min. - Villa powstrzymany w polu karnym przez Vidicia.

36. min. - Xavi z 18. metrów uderza tuż nad poprzeczką.

33. min. - GOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!! Rooney wyrównuje na 1:1. Jednak ta bramka może budzić kontrowersje. Jeden z piłkarzy Manchesteru był na spalonym.

32. min. - Rzut wolny dla MU. Rooney dośrodkowuje z lewej strony. Piłkę głową wybija Pique.

29. min. - Strzał Iniesty zablokowany przez Parka.

27. min. - GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Doskonałe podanie Xaviego do Pedro, a ten nie marnuje okazji i jest 1:0 dla Barcelony.

25. min. - Messi w pojedynku jeden na jeden z Ferdinandem. Argentyńczyk pogubił się w dryblingu. Jeśli minąłby Anglika to byłby sam na sam z bramkarzem.

24. min. - Messi dynamicznie wbiegł w pole karne rywali. W ostatniej chwili wślizgiem piłkę wybija mu Vidić.

22. min. - Znów strzelał Villa. Tym razem z boku pola karnego. Bramkarz Manchesteru nie dał się zaskoczyć.

21. min. - Zarysowuje się przewaga Katalończyków. W tej chwili to MU nie jest wstanie utrzymać się przy piłce.

20. min. - Villa znalazł sobie miejsce i z 20. metrów uderzył tuż obok słupka.

18. min. - Messi ograł dwóch rywali przed polem karnym. Podał do Pedro, na sszczęście dla Manchesteru Vidić wybił piłkę spod nóg skrzydłowego Barcelony.

16. min. - Pedro marnuje świetną okazję. Hiszpan po dograniu w pole karne nie trafia do bramki z pięciu metrów.

13. min. - Barcelona pomału zaczyna grać w sposób do jakiego przyzwyczaiła kibiców.

11. min. Pierwsza groźna akcja Katalończyków. Villa zablokowany w polu karnym Anglików.

10. min. - Mało brakowało a byłby gol samobójczy. Mascherano trafił w nogi Valdesa.

9. min. - Barcelonie na razie nic nie wychodzi. MU łatwo rozbija ataki rywali w środku boiska.

8. min. - Długa piłka do Rooneya. Valdes wychodzi z bramki i w ostatniej chwili wybija piłkę.

7. min. - Hernandez sam przed Valdesem, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

3. min. - Kolejna akcja Man Utd. Hernandez traci piłkę przed polem karnym.

2. min. - Anglicy grają wysokim pressingiem. Barcelona ma kłopoty z rozegraniem piłki.

1. min. -Pierwszy atak MU. Valdesa próbował zaskoczyć Rooney.

Początek pierwszej połowy: Rozpoczęli piłkarze Manchester