LM: Steaua Bukareszt - Legia Warszawa 1:1 (1:0)

Relacja zakończona

90+3
KONIEC MECZU! Legia wywozi z Bukaresztu bardzo dobry wynik. Cieszyć mogła zwłaszcza gra mistrzów Polski w drugiej połowie. Strzelona przez legionistów bramka na wyjeździe może okazać się kluczowa w kontekście meczu rewanżowego
90+2 min.
Okazja dla Steauy! Kuciak znów musiał błysnąć kunsztem i wybija kąśliwy strzał na rzut rożny. Główką zagrywa Szukała i piłka po jego uderzeniu minimalnie mija bramkę Legii
90 min.
Sędzia przedłuża spotkanie w Bukareszcie o trzy minuty
90 min.
Groźny strzał Popy, ale na szczęście dla Legii niecelny
86 min.
Łukasz Broź faulowany w polu karnym Legii
84 min.
Ostre wejście Georgievskiego w Żyro. Sędzie jednak nie pokazał piłkarzowi Steauy żółtej kartki. Piłka po dośrodkowaniu Furmana z rzutu wolnego wylatuje poza boisko
81 min.
Dwaliszwili za Saganowskiego
78 min.
Żółta kartka dla Kuciaka za opóźnianie gry
77 min.
Trzykrotnie strzały na bramkę Kuciaka oddają piłkarze Steauy. Za każdym razem blokowane jednak przez legionistów
76 min.
Popa faulowany z prawej strony pola karnego Legii. Żółta kartka dla Michała Żyro
74 min.
Zmiana w Legii. Żyro za Kucharczyka
73 min.
Gorąco pod bramką Legii. Piłka po dośrodkowaniu z wolnego i rzut rożny dla Steauy. Po wrzutce piłkę przejmuje Legia. Kosecki dośrodkowuje z lewej strony w pole karne Steauy, ale piłka ląduje w rękach rumuńskiego bramkarza
70 min.
Popa zakręcił Wawzyniakiem i kolejny rzut rożny dla Steauy. Zmiana w zespole rumuńskim. Z boiska zszedł strzelec bramki Piovaccari, a zastąpił go Cristea
68 min.
Indywidualna akcja Tanase lewą stroną, który wywalczył rzut rożny
65 min.
Tempo meczu nieco siadło. Gra toczy się głównie w środkowej części boiska. Żółta kartka dla Prepelity za faul na Furmanie
62 min.
Zmiana w zespole mistrzów Rumunii. Schodzi Stanciu, a w jego miejsce Iancu
61 min.
Strzał Kucharczyka sprzed pola karnego, ale bardzo niecelny
59 min.
Potężny strzał Bourceanu w pełnym biegu minimalnie obok słupka bramki strzeżonej przez Kuciaka
57 min.
Kuciak obronił strzał głową. Szybka kontra Legii. Kucharczyk podaje do Furmana, a ten mając idealną pozycję w polu karnym strzelił nad poprzeczką
56 min.
Żółta kartka dla Dossy Juniora
54 min.
Kosecki sam na sam z bramkarzem! Piłka siatce, ale sędzia boczny odgwizdał spalonego
53 min.
GOOOOOOL!!!! Jakub Kosecki! Wreszcie piękna akcja Legii. Broź po prawej stronie zagrał do Radovića, ten zagrał płasko w pole karne. Saganowski przepuścił piłkę, a nie pilnowany Kosecki z kilku metrów bez problemu wpakował ją do siatki
50 min.
Vrdoljak huknął jak z armaty sprzed pola karnego, ale piłka poszybowała daleko od słupka rumuńskiej bramki
48 min.
Legia zaczęła z większym animuszem. Dośrodkowanie Radovića z lewej strony było jednak niecelene
46 min.
Kontuzjowanego Pintillego zastąpił Prepelita
46 min.
Zaczęła się druga połowa meczu
45+4 min.
Legia miała jeszcze szansę w samej końcówce pierwszej połowy. Po rzucie wolnym Furman jednak zbyt mocno zagrał do Radovicia i piłka opuściła boisko. Koniec pierwszej części meczu. Legia na razie gra słabo. Mistrzowie Polski ożywili się dopiero pod koniec. Jedna groźna sytuacja na 45 minut to jednak zbyt mało
45 min.
Włoski sędzia doliczył do pierwszej połowy cztery minuty
43 min.
Faul na Koseckim niedaleko pola karnego Steauy. Podanie Furmana do Radovicia, a ten zagrał na głowę Wawrzyniaka. Rumuński bramkarz wybił piłkę na rzut rożny po efektownej paradzie
42 min.
Kontuzja Pintilii po rzucie rożnym. Podczas powietrznego starca w polu karnym Legii piłkarz wylądował na murawie z rozbitym łukiem brwiowym
39 min.
Po rzucie rożnym piłkę głową chciał uderzyć Vrdoljak, ale został uprzedzony przez rumuńskiego bramkarza, który wypiąstkował futbolówkę
37 min.
Żółta kartka dla Pintilii za faul na Rzeźniczaku
34 min.
Gol dla Steauy!!! Nieudana pułapka ofsajdowa legionistów. Piovaccari znalazł się na czystej pozycji. Kuciak wybiegł z bramki, ale piłkarz Steauy go przelobował!
33 min.
Najpierw Tanse sam na sam z Kuciakiem, który ponownie okazał się lepszy w tym pojedynku
30 min.
Dobra kontra Legii. Kucharczyk ciut za mocno zagrał jednak do Radovicia. Ten zdołał jeszcze dośrodkować na głowę Saganowskiego, ale piłka przeleciała nad poprzeczką
28 min.
Zmiana w Legii. Z boiska schodzi Jodłowiec, a w jego miejsce wchodzi Broź
26 min.
Dopiero pierwszy strzał Legii na bramkę Steauy. Piłkę po uderzeniu Vrdoljaka zablokował jednak Szukała
25 min.
Legia znów po niecelnym podaniu traci piłkę na wysokości pola karnego Steauy
24 min.
Potężna bomba Stanciu, ale Kuciak znów wykazał się bramkarskim kunsztem
22 min.
Legioniści wreszcie dłużej pograli piłką i wymienili kilka podań. Zbliżyli się do pola karnego Steauy, ale niewiele z tego wyszło. Piłkę z autu dostali Rumunii
19 min.
Żółta kartka dla Jakuba Rzeźniczaka. Obrońca Legii będzie musiał się teraz bardzo pilnować podczas kolejnych interwencji
16 min.
Rzut rożny dla Steauy. Obrońcy wybijają piłkę, ale ta trafia do Georgievskiego. Jego strzał poszybował jednak wysoko nad bramką Legii
15 min.
Faul na Radovicu w środku pola. Obrońcy Legii mają chwilę oddechu
11 min
Idealna szansa Steauy! Sam na sam z Kuciakiem po pięknym podaniu znalazł się Popa, ale bramkarz Legii wyszedł z tego pojedynku zwycięsko
7 min.
W odpowiedzi prostopadłe podanie do Latovlevici, ale rumuńskiego piłkarza ubiegł w polu karnym Kuciak
6 min.
Pierwsza szybsza akcja legionistów, którzy jednak stracili piłkę przed polem karnym
4 min.
Znów gorąco w polu karnym Legii. Dośrodkowanie Tanase z lewej strony wybili jednak legioniści
2 min.
Pierwsza groźna sytuacja w polu karnym Legii. Dośrodkowanie Popy wyłapał jednak Kuciak
1 min.
Początek spotkanie. Grę rozpoczęli Rumunii
2013-08-21 20:13:24
Legia rozpoczęła mecz w następującym składzie: Dusan Kuciak, Jakub Rzeźniczak, Tomasz Jodłowiec, Dossa Junior, Jakub Wawrzyniak, Ivica Vrdoljak, Damian Furman, Michał Kucharczyk, Miroslav Radović, Jakub Kosecki, Marek Saganowski. Skład Steauy: Tătăruşanu, Szukała, Gardoş, Latovlevici, Georgievski, Pintilii, Tănase, Stanciu, Bourceanu, Piovaccari, Popa