To Rosjanin zaatakował autokar Borussii. Chciał zarobić na akcjach klubu

| Aktualizacja:

Nagły zwrot w śledztwie w sprawie zamachu bombowego na autokar Borussii. Okazało się, że nie był to atak terrorystyczny - Rosjanin podłożył ładunek wybuchowy, by mocno obniżyć kurs akcji klubu.

wróć do artykułu
  • ~politically correct
    (2017-04-21 07:58)
    "To Rosjanin zaatakował..." ----Nie Rosjanin tylko obywatel Niemiec. Przesiedlenien z Kazachstanu.
  • ~kar
    (2017-04-21 07:42)
    Jak to dobrze, ze nie był to zamach terrorystyczny, tylko ot, taki sobie zamach, zamaszek. Gdyby co tydzień islamiści się nie wysadzali Rosjanin wpadłby na taki pomysł ?
  • ~Adam
    (2017-04-21 08:17)
    Jeżeli tak jest naprawdę, to stawiam na akcję terrorystyczno-sabotażową Rosji. I nie o pieniądze tu mogło chodzić, ale o zdestabilizowanie sytuacji przed wyborami w Niemczech.
  • ~Al
    (2017-04-21 09:51)
    Niemcy posluguja sie bardzo wyrafinowanym klamstwem. Najpierw polski kierowca ciezarowki byl zamachowcem, dzisiaj rosjanin a jutro bedzie marsjanin. Merkel musi w koncu zrozumiec ze wszystko co sie dzieje jest jej wina i jej Unii pseudo Europejskiej.
  • ~m-53
    (2017-04-21 07:35)
    No ta jaka by to była fortuna???
  • ~GPU
    (2017-04-21 09:12)
    Taki sam"zamachowiec" jak Brunon K. Sluzby "przekonaly" go jakimis materialami daly "szanse". To lepsze dla rzadu niz gdyby bylo tak jak bylo naprawde czyli muzulmanie terrorysci.
  • ~Luk
    (2017-04-21 10:28)
    To teraz jeszcze pazerne, bezduszne ruskie terroryzuja, nie tylko islamisci!!!!
  • ~cid
    (2017-04-21 08:58)
    "Mózg" einfach :-)
  • ~J23
    (2017-04-21 09:50)
    KTO DAŁ JEMU DZIENGI ? GDZIE ON NAUCZIŁSA STROIT BOMBY ? SPRASZYWAITE PUUTINA !!
  • ~rar
    (2017-04-21 10:34)
    Czyli jak zwykle muzułmanin...
  • ~Raf44
    (2017-04-21 11:26)
    I znowu wszystko musi byc wedle poprawnoosci politycznej. Prawdopodobnie przez caly okres przedwyborczy slowatypu "terorysta islamski" beda wymazane z medialnego slownika.
  • ~elf~
    (2017-05-09 09:00)
    Rosja z natury to kraj ponury.
  • ~kuciap
    (2017-04-21 11:19)
    Tylko Rosjanin. Mozna odetchnac bo zginac z reki ISIS a Kacapa to wielka roznica dla trupa i jego rodziny
  • ~Feliks
    (2017-05-09 09:04)
    Rosjanin , marsjanin czy niemiecki muzulmanin. Mam ich wszystkich gleboko w d...e.
  • ~BUSOMAT PL
    (2017-04-21 16:25)
    Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało.
  • ~antifa
    (2017-04-23 16:11)
    Antifa to akurat skrajna lewica, nie prawica... do nauki
  • ~Dr