Nawałka nie zabrał go na mundial, a on w 7 minut strzelił trzy gole. Zobacz popis Świerczoka

| Aktualizacja:

Jakub Świerczok w ciągu siedmiu minut strzelił trzy gole, a jego Łudogorec Razgrad pokonał zespół Crusaders z Irlandii Północnej 7:0 w meczu 1. rundy kwalifikacji piłkarskiej Ligi Mistrzów.

(2018-07-11 23:25)
    A blachotrapez reklamuje???? Nie no to się nie nadaje!!
  • ~Rajmund K.
    (2018-07-11 23:39)
    A jak by go zabrał to co ? Oglądaliście dzisiejszy mecz? Jeżeli tak ,to przestańcie już w końcu pie..... o tym Nawałce i tych patałachach.
  • ~Lukak
    (2018-07-12 00:46)
    Zrobmy wiec z tego Swierczoka bohatera narodowego.
  • ~Asdf
    (2018-07-12 06:03)
    Ale za to zabrał żel i chłopców fotogenicznych .Zarobili kasę i pojechali na wakacje
  • ~kwr
    (2018-07-12 08:28)
    Mnie też nie zabrał, a jak mam dobry dzień to czasem strzelam i z pięć goli. Kto nie wierzy zapraszam na orlika. Jestem od 40 lat niedocenionym talentem. Jak długo jeszcze mam być w odstawce ?