• ~rok2015
    (2015-06-07 10:40)
    teraz nalezaloby sie wzionsc za KORUPCJE UEFY
  • ~re:kontrabasek
    (2015-06-07 08:19)
    Co przy pomocy sędziego??? Gdyby nie sędziowie...to Barca wygrałaby 4:1, gdyż 1 piękna bramka nie została uznana właśnie przez sędziów!!! Głupek jesteś i tyle!!
  • ~kontrabasek
    (2015-06-07 07:54)
    przy pomocy sędziego
  • ~Jangc
    (2015-06-07 07:54)
    Nie oglądałem! To jest sport czy już tylko interes?
    Kto komu ile dał, że wygrał ten a nie tamten?
  • ~dwie głupie wyPOwiedzi POniżej...
    (2015-06-07 08:11)
    co wy cieniasy wiecie, cudny mecz, piękna piłka nożna.Głupie POlactwo tylko narzeka na wszystko a złodziei do koryta wybiera non stop. Na siebie narzekajcie DURNE LEMINGI!!!
  • ~Karolina
    (2015-06-07 09:16)
    Żal mi tych naiwnych kibiców, bo dzisiaj nie ma już sportu. Są tylko mafie zarabiające olbrzymie pieniądze na tych naiwniakach.
  • ~rok2015
    (2015-06-07 10:39)
    czy ktos widzial to co ja ,mecz zostal przedurzony o 5minut a sedzia robil wszystko zeby juwentus doprowadzil do remisu i wtedy stalo sie to co sie mialo stac z OBIEKTYWIZMEM sedziow barcelona zrobila to co Powinna zrobic wczesniej zeby sedziwie odpuscilo w koncu remis i dogrywke ,a gdzie afery UFFA
  • ~panem et circenses
    (2015-06-07 14:57)
    proponuje ankiete:

    ilu ZAWIEDZIONYCH, ilu przeciwnilow systemu, przeciwnilow mafijnych struktur, ale zwolennikow ODNOWY kukitza fascynowalo sie tym spotkaniem ??

    czy mozna z kukizem "ODNOWIC" (w/g mnie rozwalic) kraj, a jednoczesnie przygladac sie skorumpowanej do szpiku kosci pilce? (inne rodzaje sportu nie sa lepsze) i popierac mafijne struktury ??

    czy nad tym sie zbuntowani zastanawiali ?

    sami poprzez takie zachowania wspieracie korupcje ! ale o tym nie mozna zbyt glosno - bo jak to w PL modne: OBRAZA UCZUC !!!

    jesli juz jestescie ZBUNTOWANI, to prosze bardzo: ALE KONSEKWENTNIE, a nie wybiorczo, bo komur nudny, nie warto go sluchac, a na boisku sie cos dzieje i jeszcze skrzyneczke piwka do tego wypic mozna ( co w przypadku komura niemozliwe!) a ze i tam korupcja ?? a co mnie to obchodzi ! - wazne ze igrzyska w pelni !!!

    Znanim sie do konca zbuntujecie pomyslcie ze nie tylko banki oszukuja, ze oszukuje caly przemsyl rozrywkowy. a WY go popieracie (powiecie nieswiadomie ? - tym gorsze swiadectwo sobie wystawicie)

    BUNT jest OK. ALE PROSZE KONSEKWENTNIE !!!
  • ~ciekawe tematy :-)
    (2015-06-07 15:08)
    "Żona Hollywood" dawno temu: "mocne" zdjęcia Kingi Korty

    Ronaldo zdradzał Irinę z latynoskim króliczkiem "Playboya"

    jacek Rozenek o rozwodzie: Każde z nas poszło w inną stronę

    rownie interesujace tematy :-)) za kazdy z tych zupelnie banalnych, nic nie znaczacych tematow, ich bohaterzy otrzymali z penoscia gratyfikacje :-)

    a wiec ZAWIEDZIENI : czytajcie dalej, ogladajcie dalej a bedziecie jeszcze biedniejsi !!! bo kase wezma wam nie tylko banki ale i wasi IDOLE !!!