Odkąd były szkoleniowiec m.in. Jagiellonii Białystok i ŁKS Łódź objął Aris, ten doznał dwóch porażek i odniósł dwa zwycięstwa (jedyne w sezonie). Wygrana z Panathinaikosem, który przed tą kolejką był liderem, jest jednak bardzo prestiżowa.

>>>Zobacz gole z meczu Aris - Panathinaikos

Gospodarze objęli prowadzenie w 11. minucie po strzale Chorwata Danijela Cesareca. W 38. minucie wyrównał francuski obrońca Jean-Alain Boumsong, ale jeszcze przed przerwą drugiego gola dla Arisu zdobył pochodzący z Ghany Duńczyk Francis Dickoh. Trzy minuty po przerwie wynik ustalił Brazylijczyk Neto.

Aris ma 10 pkt i awansował na 11. miejsce w tabeli. Panathinaikos - 23 pkt - spadł na trzecią pozycję, za AEK Ateny (1:0 z Kerkyrą, 27 minut Rogera Guerreiro) - 25 i Olympiakos Pireus - 24.