W Neapolu już w trzeciej minucie bramkę dla Lazio zdobył Miroslav Klose. Sędzia już nawet gwizdnął i odwrócił się w stronę środka boiska, ale urodzony w Polsce reprezentant Niemiec przyznał się, że użył przy strzale ręki. Arbiter zmienił decyzję i dalej było 0:0.

>>>Napoli - Lazio 3:0. Zobacz gole

Później nie do zatrzymania był dla gości Cavani, który do siatki trafił trzykrotnie, a mógł mieć na koncie cztery gole, gdyby nie przestrzelił rzutu karnego. Urugwajczyk w tym sezonie uzyskał już pięć bramek i prowadzi w klasyfikacji strzelców.

W barwach Torino w 75. minucie spotkania z Udinese (0:0) na murawie pojawił się obrońca reprezentacji Polski Kamil Glik. To trzeci remis beniaminka w tym sezonie. Z dorobkiem pięciu punktów zajmuje 11. miejsce w tabeli.

Prowadzą z jednakowym bilansem Juventus i Napoli - po 13 pkt. Mistrz kraju stracił pierwsze punkty w sezonie, remisując we wtorek we Florencji 0:0. "Stara Dama" nie przegrała w lidze 44. kolejnego meczu.

Pierwszą bramkę przed własną publicznością w tym sezonie strzelił dla Milanu mający egipskie korzenie Stephan El Shaaraway. Później zdobył jeszcze jedną i ustalił wynik spotkania z Cagliari na 2:0. To dopiero drugie zwycięstwo rossonerrich, którzy plasują się na 10. miejscu w tabeli.