Honorowe trafienie dla Hannoveru zaliczył w 25. minucie Japończyk Hiroshi Kiyotake. Robert Lewandowski zagrał niespełna godzinę - w 32. minucie napastnik reprezentacji Polski zmienił Dantego.

>>>Hannover - Bayern 1:3. Zobacz gole

W innym spotkaniu Augsburg niespodziewanie wygrał z wiceliderem - Wolfsburgiem - 1:0. Jedynego gola w tym meczu strzelił w 63. minucie Dominik Kohr.

Bezbramkowo zakończył się mecz Hamburgera SV z Borussią Dortmund. W 76. minucie na boisku zameldował się Jakub Błaszczykowski, który zmienił Henrika Mchitarjana.

W tabeli ligi niemieckiej prowadzi Bayern Monachium (61 punktów), przed Wolfsburgiem (50 punktów) i Borussią Monchengladbach (41 punktów). Na czwartym miejscu jest Schalke 04, a na piątym Augsburg (po 38 punktów). Borussia Dortmund ma 29 punktów i jest dziesiąta.