Mecz o prymat w Manchesterze był ozdobą 32. kolejki Premier League. Na Old Trafford wygrali United 4:2 (2:1). Zaczęło się jednak od prowadzenia City, dla których gola już w 8. minucie strzelił Sergio Agüero. Jeszcze przed przerwą bramki dla United zdobyli A. Young (14’) i M. Fellaini (27’).

W drugiej części United dalej strzelali: J. Mata (67’) i C. Smalling (73’) i dopiero w 89. minucie drugiego gola dla City strzelił Agüero.

>>>Manchester United - chester City 4:2. Zobacz gole

W derby Londynu Queens Park Rangers długo utrzymywali bezbramkowy remis z prowadzącą w tabeli Chelsea, ale w 88. minucie 3 punkty gościom zapewnił Cesc Fabregas.

Chelsea, która rozegrała o mecz mniej, ma 73 punkty i o 6 pkt. wyprzedza Arsenal. O kolejny punkt gorszy jest Manchester United, a z dorobkiem 61 pkt. na czwartej pozycji są piłkarze Man City.

W strefie spadkowej QPR i Burnley - oba kluby mają po 26 pkt. oraz Leicester - 25 pkt.