28-letni Glik wpisał sie na listę strzelców w 71. minucie. Polak wykorzystał dośrodkowanie Joao Moutinho i uderzył skutecznie głową. Wcześniej do bramki trafiali Malijczycy Djibril Sidibe (2) i Adama Traore (17) oraz Brazylijczyk Fabinho (47). W drużynie gospodarzy w 90. minucie gola zdobył Julian Palmieri.

Monaco zostało liderem Ligue 1. Drugie jest Girondins Bordeaux Igora Lewczuka, a trzecie EA Guingamp.

Dzień wcześniej w barwach Paris Saint-Germain zadebiutował Grzegorz Krychowiak. Piłkarz reprezentacji Polski wbiegł na boisko w Paryżu w 46. minucie ligowego meczu AE Saint-Etienne, zakończonego remisem 1:1.

Bramkę dla gospodarzy zdobył w 67. minucie z rzutu karnego Brazylijczyk Lucas Moura, a wyrównał w drugiej minucie doliczonego czasu gry Słoweniec Robert Beric.

Polski pomocnik dotychczas rozegrał 72 spotkania w Ligue 1, ale w barwach Girondins Bordeaux i Stade Reims. Do drużyny ze stolicy Francji trafił w lipcu z FC Sevilla, zmieniając barwy razem z trenerem Unai Emerym.