Glik trafił do siatki już w piątej minucie sobotniego spotkania, dając gościom prowadzenie 1:0. Niespełna kwadrans później wyrównał Loic Perrin. Polak rozegrał całe spotkanie, a w 58. minucie zobaczył żółtą kartkę za faul.

Wcześniej w sobotę Olympique Lyon wygrał na wyjeździe z Toulouse 2:1, a w 69. minucie na plac gry z ławki rezerwowych gości wszedł Maciej Rybus.

Ani minuty w tej kolejce nie rozegrał za to Grzegorz Krychowiak. W piątek jego broniące tytułu PSG pokonało na wyjeździe Lille 1:0. Jedyną bramkę w 65. minucie zdobył Edinson Cavani. Urugwajczyk ma 10 trafień w tym sezonie Ligue 1 i jest liderem klasyfikacji strzelców.

Prowadzący w tabeli zespół Nice ma 26 punktów i o jeden mecz rozegrany mniej od Monaco i PSG, które zgromadziły po 23 "oczka".