Teodorczyk trafił do siatki w 29. i 56. minucie, najpierw wyrównując, a potem dając prowadzenie gościom 2:1. W 74. minucie podwyższył na 3:1 Rumun Alexandru Chipciu, a wynik ustalił w 87. minucie z rzutu karnego Szwajcar Danijel Milicevic. Od 37. minuty gospodarze grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Nigeryjczyka Andersona Esitiego.

W tabeli Anderlecht zajmuje czwarte miejsce, tracąc do prowadzącego Club Brugge pięć punktów, ale ma do rozegrania zaległe spotkanie.

25-letni Teodorczyk, który latem przeniósł się do Anderlechtu na zasadzie wypożyczenia z Dynama Kijów, imponuje skutecznością nie tylko w Pro League. W Lidze Europejskiej zdobył siedem bramek, a do tego dołożył jedną w krajowym pucharze.