24-letni pomocnik w minioną sobotę i teraz zapewnił swojej drużynie zwycięstwa w końcówkach meczów. 31 grudnia strzelił gola w wygranym 2:1 spotkaniu z Wolverhampton w 87. minucie (wcześniej zaliczył asystę), natomiast w poniedziałek dokonał tego w 83. minucie. Z Ipswich Town jego zespół również wygrał 2:1.

Łącznie Wszołek ma w tym sezonie trzy gole, a jego zespół zajmuje 17. miejsce w tabeli Championship z dorobkiem 29 punktów.

Zawodnik, który jest wypożyczony do QPR z włoskiej Verony, rozegrał cały mecz, natomiast inny pomocnik gospodarzy Ariel Borysiuk grał do 58. minuty.

W meczu Birmingham City - Brentford FC golkiper gospodarzy Tomasz Kuszczak obronił rzut karny (przy stanie 1:1), ale jego zespół przegrał 1:3 i w tabeli zajmuje 13. miejsce (35 pkt).