"Tygrysy" przegrywały już od szóstej minuty, kiedy na listę strzelców wpisał się Austriak Marko Arnautovic. Co prawda w 51. wyrównał Harry Maguire, ale ostatnie słowo należało do gospodarzy. Najpierw z bramki cieszył się Peter Crouch, a wynik pięknym uderzeniem zza pola karnego ustalił Szwajcar Xherdan Shaqiri.

>>>Stoke City - Hull City 3:1. Zobacz gole

Hull zajmuje w tabeli 17. miejsce i ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Otwiera ją 18. Swansea. Fabiańskiego tuż przed przerwą pokonał Francuz Etienne Capoue.

>>>Watford - Swansea 1:0. Zobacz gole

Już wcześniej porażki 0:4 z Tottenhamem Hotspur doznał zespół Artura Boruca - AFC Bournemouth. Klub z południa Anglii jest 16. i ma siedem punktów przewagi nad strefą spadkową.

W niedzielę hit 33. kolejki; Manchester United podejmie prowadzącą Chelsea Londyn.