Wszystkie gole Argentyńczyka były przedniej urody. Trafił do siatki z dystansu, potem sprytnym uderzeniem z pola karnego i wreszcie z rzutu wolnego, ustalając w 64. minucie wynik spotkania. Gdy dziesięć minut przed końcem spotkania opuszczał boisko, miejscowa publiczność pożegnała go owacją na stojąco.

Wojciech Szczęsny siedział na ławce rezerwowych drużyny "Starej Damy", a bronił 39-letni weteran Gianluigi Buffon.

Broniący tytułu Juventus prowadzi z kompletem 12 punktów w tabeli Serie A, ale tylko lepszym bilansem bramek wyprzedza Inter Mediolan (13-3 do 10-1). W sobotę piłkarze Interu wygrali na wyjeździe z Crotone 2:0.

Do Juventusu i Interu może dołączyć SSC Napoli Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego, które właśnie rozgrywa mecz przed własną publicznością z Benevento. Polacy nie znaleźli się w podstawowym składzie. Po 40 minutach gospodarze prowadzą już 4:0.