Argentyńczyk, który w poniedziałek przeszedł zabieg złamanej ręki i nie było wiadomo, czy będzie w ogóle zdolny do gry, zdobył bramkę w 13. minucie spotkania. Przy dziewiątym trafieniu w sezonie asystę zaliczył jego rodak Paulo Dybala.

Z Napoli przeszedł do "Juve" latem 2016 roku i wzbudził w tym wielkie emocje wśród kibiców z Neapolu.

>>>Napoli - Juventus 0:1. Zobacz wideo

"Wynik oczywiście jest ważny i cieszymy się z wygranej, jednak to Napoli dalej pozostaje głównym kandydatem do scudetto" - przyznał trener "Juve" Massimiliano Allegri.

Na ławce rezerwowych gości całe spotkanie spędził bramkarz Wojciech Szczęsny. Z kolei wśród gospodarzy zagrał Piotr Zieliński. Polski pomocnik wszedł na murawę w 67. minucie. Kontuzję kolana nadal leczy Arkadiusz Milik.

W tabeli Serie A Juventus traci punkt do Napoli. Trzeci jest Inter Mediolan, a czwarta Roma, która wcześniej pokonała Spal 3:1.