Przez niemal cały mecz inicjatywa należała do gospodarzy, ale w kluczowych momentach zawodzili napastnicy "Starej Damy" - Mario Mandziukic i Gonzalo Higuain. Inter tym samym zachował miano jedynej niepokonanej w tym sezonie drużyny.

>>>Juventus - Inter 0:0. Zobacz wideo

W tabeli mediolańczycy mają nad drugim Juventusem dwa punkty przewagi. W niedzielę obie drużyny może pogodzić Napoli. Zespół Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika obejmie prowadzenie w zestawieniu, jeśli pokona u siebie Fiorentinę.

W drugim sobotnim meczu Cagliari zremisowało z Sampdorią 2:2. W drużynie gości cały mecz rozegrał Bartosz Bereszyński, w 89. minucie na boisku pojawił się Dawid Kownacki. Sampdoria do przerwy prowadziła 2:0, a obie bramki zdobył Fabio Quagliarella. Gospodarzom remis dały trafienia Diego Fariasa i Leonardo Pavolettiego.

>>>Cagliari - Sampdoria 2:2. Zobacz gole

Bez względu na wyniki niedzielnych meczów drużyna Polaków utrzyma szóste miejsce w tabeli.