Ibrahimovic wszystkie bramki strzelił w drugiej połowie, w 47., 67. i 71. minucie.

Zespół Galaxy trzykrotnie przegrywał w tym meczu, ale za sprawą Szweda sięgnął po zwycięstwo. Trafienie dla klubu z Los Angeles, przy stanie 0:1, zaliczył także Meksykanin Giovani dos Santos.

W swym pierwszym sezonie w MLS Ibrahimovic uzyskał jak dotąd 15 goli. W klasyfikacji najskuteczniejszych jest drugi, za Wenezuelczykiem Josefem Martinezem (Atlanta United) - 24 trafienia. Król strzelców poprzednich rozgrywek, urodzony w Serbii Węgier Nemanja Nikolic z Chicago Fire (były zawodnik Legii Warszawa) ma na koncie 10 goli.

Piłkarze Galaxy nie przegrali żadnego z ostatnich dziewięciu meczów, a w tabeli Konferencji Zachodniej z dorobkiem 35 punktów zajmują trzecie miejsce. Orlando City poniosło zaś 12 porażek w poprzednich 13 występach; dziewiąta pozycja na Wschodzie - 22 pkt.