• ~ggh
    (2012-09-12 09:14)
    Z tej mąki chleba nie będzie.
  • ~....
    (2012-09-12 08:59)
    a nie mówiłem że Lewandowski jest słabym piłkarzem. On przecież stoi na ochlapach jak w niemieckiej druzynie ale tam druzyna zasuwa na niego , a waszej reprezentacji trzeba zasuwac samemu.
  • ~hehe
    (2012-09-12 09:31)
    Jakub "bilet" Błaszczykowski znowu taki rozmodlony...
  • ~Edward Sopot
    (2012-09-12 09:00)
    Wygrali w fatalnym stylu ?

    A czego się spodziewaliście ?

    Tak gra ta zbieranina pseudo piłkarzy od lat
    a ja od dawna ich nie oglądam ... i zapewne nieprędko popatrzę na piłkę kopaną
  • ~v12
    (2012-09-12 09:20)
    Ależ wam źle, zamiast się cieszyć, że wygrali, narzekacie, pseudokibice z piwem z biedronki! Było kilka fajnych akcji - Lewandowski się starał, ale widać było, że Mołdawia oglądała mecze z jego udziałem, mieli taktykę na niego ukierunkowaną, żeby tylko nie dopuszczać go do piłki! mecz o wiele lepszy niż z Czarnogórą, żeby tylko na laurach nie spoczęli, wyciągnęli wnioski i grali :)
  • ~akuku
    (2012-09-12 09:24)
    Z nimi wygrałby nawet LZS Kopydłowo
  • ~Ed.
    (2012-09-12 09:32)
    Ta drużyna to raczej przynosi wstyd.Nie pamiętam aby kiedykolwiek w przeszłości
    drużyna narodowa grała tak słabo.Może lepiej zgłosić do rozgrywek parapiłkarzy - sportowców z ambicjami a nie kopaczy z IV ligi europejskiej. Być może V12 oglądał mecz Ukraina -Anglia, gdy tak się zachwyca, chciałbym widzieć jego minę po meczu nie z Anglią a RPA.Ed.
  • ~steryd777
    (2012-09-12 09:43)
    wazne ze nasi wygrali jestem z nimi.
  • ~hynio
    (2012-09-12 10:08)
    Mnie interesuje tylko to czy na polska piłkę nożna płaci podatnik czyli ja. I nie chodzi tylko o to czy pieniądze dostaje PZPN. Chodzi o wszystkie pieniądze także o te których kluby być może nie płacą korzystając z infrastruktury sportowej państwowej lub samorządowej. Jeżeli klub lub PZPN płaci jakieś dzierżawy to jakie to są kwoty i czy czasem do utrzymania infrastruktury nie dopłaca państwo lub samorząd czyli JA i TY !!!
  • ~młotek
    (2012-09-12 13:49)
    PŁACZKI - BILETOWE z błaszczykowskim na czele chcą aby za oglądanie pajaców jeszcze płacić .