• ~lekkoatleta
    (2012-10-27 10:25)
    Uczyć się nie chciał, kultury nie posiada wcale, ale złodziej i krętacz z niego jest najprzedniejszy. Na pożegnanie solidny kop w dopę i akt oskarżenia do sądu.
  • ~grom52
    (2012-10-29 04:14)
    Wreszcie ODSPAWANO ten świński ryj od koryta.
  • ~ja ja
    (2012-10-26 19:40)
    Na każdym zdjątku widać jak Lato mówi do kolejnych towarzyszy :"Siema, mordo ty moja"
  • ~goral
    (2012-10-26 22:32)
    teraz lato bedzie PIL za swoje moczymorda
  • ~Iwan...
    (2012-10-26 23:00)
    stara swinia z PZPR, ten caly lato aschlok..
  • ~costam
    (2012-10-26 23:24)
    to porażające jak bedąć takim głąbem można zajść tak wysoko. Az dziw , że był z SLD a nie PiSu. Piłkarzem był dobrym i na tym powiniem poprzestać
  • ~PiłkaNasza
    (2012-10-26 23:49)
    A Ja Pamiętam Jak Grzegorz LATO Strzelał Wspaniałe Bramki Dla POLSKI ...

    Może Pan Grzegorz Prezesem Piłkarskim nie był najlepszym ale na pewno
    Piłkarzem Był Wspaniałym i dlatego LATO Zoszał Królem Strzelców
    Mistrzostw świata w Niemczech 1974 roku - To jeden z najbardziej
    zaszczytnych tytułów jaki może zdobyć piłkarz nożny w swojej
    karierze sportowej !!!

    A kiom jest Kazimierz Greń ??? opluwający Pana Grzegorza :
    rzeczony K. Greń jest absolwentem -
    Zasadniczej Szkoły Zawodowej przy HUFCU PRACY ???
    oraz absolwentem -
    PIJOTOLOGI w Prywatnej Szkole Picia !!! - nikt nigdy nie widział żeby
    K. Greń strzelił choćby jedną porządną bramkę - ale za to jego zachowanie
    charakteryzuje się wysokim podskakiwaniem w udawanej radości przy wyborach
    Prezesów PZPN i późniejszym opluwaniem żółcią swoich pryncypałów przy
    byle jakie okazji !!!

    i TEN* miernota* nikt* śmie krytykować sukcesy piłkarskie Pana Grzegorza ?

    GRZEGORZ LATO Króla Strzelców Piłkarskich Mistrzostw świata w Niemczech 1974 roku
    którego zasług dla Polskiej i światowej piłki nożnej nikt* nigdy z nikąd - NIE Wymaże NA PEWNO :-/
  • ~JWS
    (2012-10-27 00:02)
    A czym różni się Boniek od Lato?Czy tym,że jest bardziej wyszczekany.?Poczekajmy jak byznesmen z Włoch będzie rządził.?Niektórzy dziennikarze- prorocy, uważają że Boniek wyniesie naszą piłkę pod obłoki.Niech się tak stanie,!!!Niezapominajcie,jednak, że to Lato zapoczątkował odradzanie się drużyny narodowej. Owoce jego decyzji zjadać będzie Boniek.Najważniejszym problemem, jest wzrost polskiej piłki w kraju i w świecie. Spokój na stadionach może ulec poprawie, bo zawodowi rozrabiaki osiągneli już swój cel.OCENIAJMY PO EFEKTACH.Nie depcie człowieka, który miał uczciwe intencje, lecz beton był zbyt twardy.
  • ~marko
    (2012-12-10 14:46)
    tak wszystko przekreślił zachowywał się jak ostatni cham i bydlak bardzo się upodlił!!