• ~KTO
    (2012-11-14 22:41)
    kto Dzisaj DOBRZE zagral?
  • ~fiodor
    (2012-11-14 22:40)
    Gra naszej reprezentacji jest w takim samym stanie jak państwo Tuska Dziadostwo po prostu.Na tle dobrego przeciwnika widać jaki poziom reprezentują nasi kopacze
  • ~CO SIE DZIEJE Z NASZYMI
    (2012-11-14 23:31)
    A MIALO BYC ODWROTNIE. TO BONIEK BAKA PUSCIL CZY CO? A MUCHA GDZIE BYLA? A CO SIE Z LATA STALO? A JASKO TOMASZEWSKI WAMY WYWROZYL ZE WY PATALACHY. 3 DO 1 Z URUGWAJEM. JA SAM BYM Z NIMI WYGRAL 3 DO ZERA. I DO TEGO NIEDAWNO KLICZKO NASZEMU ZEBY POWYBIJAL ODBIL NERKI I WATROBE I URWAL MU OKO. WSZYSTKO SIE W POLSCE WALI. POLKA NOZNA, EKONOMIA, AGENCJE TOWARZYSKIE, JADLODAJNIE, CICHODAJNIE, BANKI, STRAGANY, SAMOLOTY, WODOLOTY, MORALNOSC I ETYKA. JAKBY KTOS NA POLSKE WYLAL ZAWARTOSC NOCNIKA.
  • ~satyryk
    (2012-11-14 22:59)
    Czy ktoś rozsądny, mógłby zazdrościć roli błazna
  • ~metro podwodne
    (2012-11-14 22:57)
    I cały misterny plan w pi...ec. Polecimy w otchłań rankingu FIFA za Haiti, a kiedyś ograliśmy ich 7:0.
    Ale za to na Stadionie Narodowym mają odbyć się Targi Turystyczne, pewnie ze szczególnym naciskiem na turystykę wodną :)
  • ~katastrofista
    (2012-11-14 22:54)
    Im więcej GOLD Donkowych "Orlików", tym więcej GOLD golików (w naszej bramce oczywiście!). No, ale tak to jest, gdy głównym rozgrywającym jest idol POdwórkowej drużyny, będący pechowcem, czy jak niektórzy mówią - fachowcem od narodowych katastrof.
  • ~zelek_akuku
    (2012-11-14 22:50)
    powiedzmy sobie przegrywanie wchodzi nam w krew
  • ~olaf
    (2012-11-14 22:46)
    Polacy zasłużenie dostali w tytę Na boisku był zespół z pierwsze i trzeciej ligi .Nie muszę pisać kim byli białoczerwoni
  • ~valentine
    (2012-11-14 22:43)
    Wbrew pozorom bardzo ładny mecz, odkąd Fornalik trenuje naszych - szybciej biegają, do marca zostało dużo czasu, nabiorą kondycji i z Ukrainą wygramy :)
  • ~kibic sportowy
    (2012-11-14 22:42)
    Całkowicie zgadzam sie z tym aby usunąć wszystkich komentatorów, szczególnie tych co zawsze sie madrzą przed meczem no i tych co pisza szczególnie wlasnie przed kazdym meczem. Stwierdzam, że ci komentatorzy nie znaja sie na piłce nożnej i w związku z tym nie moga zabierac nam czasu po to by samym brac duze pieniadze za całe to ględzenie. Pisałem juz dawno: wyrzucić całą reprezentację oraz wszystkich którzy na łamach prasy robia nam wode z mózgu. Tak w ogóle to oni nas raczej obrazaja bo uznaja nas za dyletantów w tej dziedzinie.