• ~MUNDZIO
    (2013-03-23 12:06)
    CO TAM JAKIEŚ VIPY - NAJWAŻNIEJSZĄ OSOBĄ BYŁA NATALIA SIWIEC CO SŁUSZNIE PODKREŚLAJĄ NASZE MEDIA !!!
  • ~pol
    (2013-03-23 12:06)
    Na tej trybunie ,tylko Janukowycz ma normalną twarz. Mordy od koryta z szalikami z orłem nie do zniesienia. Gdzie ustawa o ochronie godła?
  • ~Royal
    (2013-03-23 15:26)
    zabrakło Rysia Kalisza i tego Durnia z Biłgoraja co chleje z gwinta, więc to nie jest do końca reprezentatywna loża Vipów
  • ~Jaki pan taki kram ! ! ! ~~~ ELYTY ! ha..ha..
    (2013-03-23 16:54)
    HA- ha - ... widze ze nawet
    @wiesio13 zapadl sie POd ziemie...
    ze wstydu ...ha- ha
    - POlitowanie nad ZAPRZANSTWEM .
  • ~Banda ZLOCZYNCOW - KOMPLET
    (2013-03-23 12:06)
    NATO - ZASLUZYLI KANALJE W TRYBUNACH VIP-OW- / oto cala banda w komplecie LAJDAKI - I KANALJE- co okradli i zniszcyli PL- / TAK WAM KANALJE- WINNI JESZCZE- SPUSCIC BATY NAROD I / MILJARDY - WYRZUCILISCIE W BAGNO - I W SWOJE LAJDACJ=KIE MORDY -/ TO NIE STADIONY - TO PIEKLO- siediba DINOZALROW - WYSPA - GNOJU - I ZDRADY KRAJU
  • ~oko
    (2013-03-23 10:52)
    wyśmiewany Janek zawsze miał rację i teraz też ma, a wam wszystkim krytykantom Janka powiem tylko jedno... **** WAM W DUPĘ, macie efekty pokrętnej działalności
  • ~tfuu-sk
    (2013-03-23 14:21)
    w lozy honorowej nocna zmiana prawie w komplecie.
  • ~Krystyna
    (2013-03-23 10:45)
    TW Bolek + TW Alek + wnuczek wermachtowca + Bul Bredzisław Kaszalot = reszta czerwono - ubeckiej elity . Lemingowo wybrało sobie i ma jelity na jakie ich stać .
  • ~woi
    (2013-03-23 10:45)
    Loza vipow pełna ale na jednych działa mobilizująco - ukraina zagrala dla swojego prezydenta, a na innych stresująco - chlopaki nasze sie spaliły przy tylu osobistościach 3 prezydentów 100 ministrów i ministerka - to stresujące.
  • ~iustus
    (2013-03-23 10:44)
    Kolejny zalosny spekltakl dla gawiedzi za ktore spolezenstwo zapalcilo miliardy z wlasnych podatkow...