• ~oli
    (2013-03-23 13:58)
    jaka liga taka reprezentacja - przykro bylo oglądac - brak szybkosci - techniki za grosz - a i z kondycją - wystarczylo na pierwszą polowe - Fornalik pora odejsc ;
  • ~patriota_nie_faszysta
    (2013-03-23 12:58)
    Dlaczego nie bylo Tytonia w bramce ? Boruc to paralityk i nadaje sie do wozka inwalidzkiego a nie do pilki.Chce sie grac w pilke to trzeba ganiac i trenowac a nie chclac cale noce.Za sp. Pana Kazimierza Gorskiego tego nie bylo.Trzeba budowac wszystko od nowa..Boenish i reszta tzw."polakow na sile" powinna byc odstawiona od skladu kadry.Trzeba szukac mlodych,ambitnych i prawdziwych Polakow a tacy sa i to nie zagranica a tu w kraju ,tylko trzeba ich znalezc.Jan Tomaszewski mial racje ze nie nalezy ufac "gastarbeiterom".Nie nalezy sie tylko patrzec na to ile kto goli zdobyl w Bundeslidze czy gdzie indziej.Sa i lokalni,zdolni pilkarze tylko trzeba ich znalezc.Trzeba w pilkarzach odnalezc poczucie obowiazku,dumy i zasczytu gry dla reprezentacji narodowej bo bez tego to bedziemy chlopcem do bicia.
  • ~bvb fan
    (2013-03-24 11:23)
    Zmiana trenera na Benhackera,ktöry doprowadzil nas do ME.Jesli polscy szkoleniowcy byli dobrzy toby robili kariere za granica,a tak nie jest.
  • ~Kuba1905
    (2013-03-24 07:14)
    To było upokarzające.Po co angaźować takie środki, źeby kibice teź za własne pieniądze mogli oglądać bandę rozpiesczonych maminsynków latających po pastwisku!
    Dość tego, dość błazenady!
    Rozpędzić to całe pseudopiłkarskie towarzystwo !
    Nie chcę więcej na to patrzeć !
    Wolę przez 4 lata nie oglądać źadnego meczu reprezentacji. To juź nie moja reprezentacja/
    Nie pozwa;am szargać orła.
    Proponuję na koszulkach umieścić błazeńskie czapki !!!
  • ~ptaku
    (2013-03-24 07:08)
    Popieram miro sprawa jest prosta miałem bilety na oba mecze ale na drugi nie będę zapie... 500km żeby oglądać tą żenade i proszę nie pisać głupot na dobre i złe z piłkarzami bo kiedy będzie to dobre
  • ~ARTEK12350
    (2013-03-23 18:46)
    Ludzie mam jeszcze telewizor lampowy zanim się rozgrzał ,włączyłem i nie mogłem uwierzyć jak zobaczyłem wynik 0-2,szybciej przegrali niż Andrzej Gołota w pamiętnej walce!!!
  • ~Wrangler
    (2013-03-23 17:37)
    Te polskie muły z zagramanicy to tylko odpier...lają pańszczyznę,ja za taką ,,grę" nie dałbym złamanego szeląga,trampkarze lepiej się starają,zwłaszcza jak są na trybunach ładne dziewczyny,niech już oni grają tam,gdzie biorą srebrniki i nie psują Ojczyżnie reputacji,bo Nieodżałowanej Pamięci P,Kaziu Górski się w grobie przewraca.,,,A te trampki ( koloru lela róż czy cóś) nie pomogły,jedynie się podobały sprawozdawcy(?) Reasumując,prosiłbym won stąd robić smród,gdzie chleb jecie!!!
  • ~Zgredek
    (2013-03-23 16:56)
    Z przekarmionych ludzi, nigdy nie będzie dobrych pracowników i zawodników.
    Co nam udowadniają nasi sportowcy, rząd, posłowie i senatorzy. A Episkopat i proboszczowie wręcz słyną z łajdactw. Jeszcze więcej łajdactw jest w Watykanie.
    Przepłaceni urzędnicy wymiaru sprawiedliwości też nie pracują lepiej,a nawet gorzej niż za komuny. Dla narodu bezrobocie, a dla córki Vincenta praca za 6 tys. w MSZ - Zdradek zatrudnił córkę kolegi z Londynu. O takę Polskę walczył Episkopat z Solidarnością z L. W.
  • ~Wyleczony od 30 lat,były kibic!
    (2013-03-23 16:50)
    Ludzie,czego wy się spodziewaliście?!.Od 30 lat nasza piłka stoczyła się na samo dno!.Kasa,przekupstwo,miernota,łajdactwo działaczy,złodziejstwo !!!... to obraz "Polskiego futbolu".Żona chciała mi włączyc ten mecz do oglądania (nie cierpie głupich horrorów)... Ale miernoty "dziennikarzy piłkarskich",wciskają kit i budząc złudne nadzieje w naiwnej części kibiców!.Nie chce mi się więcej gadac o tym całym "naszym futbolu",tworzonym przez miernoty!
  • ~adelaide
    (2013-03-23 15:06)
    Zgadzam się.

    To mało, że kibice polskich reprezentantów wygwizdali !

    Ukraińcy mają rację. Mają z czego być dumni.

    A polscy reprezentanci nie zasługują niestety na awans !

    Tym "gwiazdom" leniwym powinni kibice mordy obić !

    Nie ma co zganiać na Fornalika !

    Mecz przegrali polscy reprezentanci zapatrzeni w leniwe "gwiazdy" !!!

    Z tak leniwymi "gwiazdami" żaden trener nie wygra!

    Wszystko było słabe. Polscy reprezentanci zapatrzeni w leniwe "gwiazdy" poniesli klęskę!

    Przełomu nie było!

    To nie przełom!

    To prawda! To gorzej niż dno! To bagno! To szambo!

    Boruc ma rację !

    Serce i honor, zwykłą uczciwość, rzetelność i przyzwoitość, nie wspominając już o patriotyźmie, nasi reprezentanci, nasze słynne "gwiazdy", zostawili w szatni !

    Nie daję wiary żadnym, durnym tłumaczeniom.

    Zagrali jak ostatnie "łachy", jak dziady kalwaryjskie !

    Stadion był przygotowany super. Ani kibice ani vipy nie zawiedli. Doping był super, jaki tylko polscy kibice poitrafią dać.

    Niestety zawiedli zawodnicy, zawiedli nasi reprezentanci, głównie zawiodły nasze "gwiazdy" z zagranicznych klubów!!! !

    Nie pierwszy to raz było widać, że nasze słynne "gwiazdy" przyzwyczaiły się grać na serio tylko gdy reprezentują zagraniczne kluby.

    Do Polski nasze słynne gwiazdy przyjechały brylować, w przeciwieństwie do Ukraińców, którzy dali z siebie wszystko, grając na pełny gwizdek a jak było konieczne bardzo ostro, nie bojąc się kartek, nasi reprezentanci słynni z dobrej gry w zagranicznych klubach, w tym bardzo ważnym dla Polski meczu, zachowywali się na boisku jak bojaźliwe dzieci, wyraźnie było widać strach przed kontuzją, kunktatorską kalkulację aby się nadto nie zmęczyć.

    Trener powinien te "gwiazdy", które wyraźnie oszczędzały się usunąć z reprezentacji!

    W reprezentacji potrzebni nam są solidni zawodnicy, niekoniecznie "gwiazdy" a koniecznie, zawodnicy, którzy na boisku "gryzą trawę", dają z siebie wszystko, nie boją się przeciwnika, kontuzji czy zmęczenia, którzy nie grają kunktatorsko
    i asekurancko, zachowując siły na mecze w zagranicznych klubach !!!

    Nie zasługują na to aby reprezentować Polskę, polskich kibiców !

    Ot, co !